wydmuchane uszczelki

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
sid

wydmuchane uszczelki

#1 Post autor: sid »

Witam
Chciałem zapytać czy zdarzyło Wam się aby dwa kichnięcia spowodowały wydmuchanie uszczelek pod pokrywami zaworów. Wracałem od znajomego i jakieś 10km od domu motor kichnął tak, że poczułem odbicie na nogach, ale viadro idzie dalej więc jadę nic nie podejrzewając, jakieś 4km od domu drugie kichnięcie tym razem dym spod baku, viadro idzie dalej więc jadę nic nie podejrzewając. Nim dojeżdżam do domu postanawiam odwiedzić towarzysko kumpla (mechanika od katamaranów). Tam cała sprawa wygląda inaczej, schodzę z moto i patrzę a cały silnik w oleju. Na miejscu diagnoza i szybka naprawa dwóch wydmuchanych uszczelek. Aktualnie viadro chodzi bez zarzutu, niestety do tej pory nie potrafię ustalić przyczyny. Obawiam się powtórki. :?
Pozdrowienia[/b]

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#2 Post autor: Dukii »

Mi czasami zdarzają się kichnięcia ale wtedy zakrywam usta i jest wszystko w porządku :lol:
tak poważnie to miałem pare razy ale wszystko jest w porządku...

sid

#3 Post autor: sid »

To że viadro lubi kichnąć potwierdza paru użytkowników, ale czy zdarzyło się wydmuchanie uszczelek?

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#4 Post autor: Dukii »

sid pisze:To że viadro lubi kichnąć potwierdza paru użytkowników, ale czy zdarzyło się wydmuchanie uszczelek?

u mnie nic takiego nie miało miejsca... :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”