spalanie

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
remikp

spalanie

#1 Post autor: remikp »

witam male pytanko ile w rzeczywistosci pali viaderko z wtryskiem????ile i przy jakich predkosciach ;) pozdro

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: Pretor »

od 5 do 7 litrów. Nigdy nie przekroczyłem 7 l/100km jak bym nie jechał:)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

giemziorek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 369
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:37 pm
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: giemziorek »

Szczesciarz:) Przejechalem swoim wiaderkiem raptem 1700 km, ale potrafilo spalic troszke ponad 8l/100km. Z tym, ze moj samochod tez malo nie pali:)
Ostatnio zmieniony pn gru 17, 2007 3:59 pm przez giemziorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
endurasek
Udaje motocyklistę
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 24, 2007 7:47 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

spalanie

#4 Post autor: endurasek »

hmmm z tym spalaniem to jest tak ze wszystko zalezy od dnia :D jednego dnia jedziesz spokojnie a innego masz skurcz nadgarstka, no ale nie wiem czy to spalanie jest takie wazne z tego wzgledu ze sezono na motory w polsce i tak jest krotki wiec ja sobie nie umiem odebrac tej przyjemnosci z jazdy tylko dla tego ze motor mi bedzie palic 10l

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

moj tez potrafi...

#5 Post autor: kriswawa »

oj...nie sprawdzalem...ale mysle, ze to nie ten moment w zyciu by az tak przeliczac...

Viktor

#6 Post autor: Viktor »

z żaglem to prawie nic :!: :lol: :lol: :lol:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#7 Post autor: Grzesiek »

Zgadzam się z Pretorem , głównie jeżdżę sam i przy spokojnej jeździe - 90-120 km/h pali trochę ponad 6 l , wracając z Chorwacji grzałem po autostradzie cały czas około 160 i spaliło niecałe 7,0 .Jechałem solo ale z kuframi . Z tego co się orientuję to jest duża różnica pomiędzy tymi modelami na wtrysku a starszymi wersjami . Kupując wiaderko liczyłem się ze spalaniem rzędu 8-9 l a tu miła niespodzianka .
Dodam iż wcześniej jeździłem na Suzuki V Stromie 650 cm i palił prawie tyle samo - 5,5 -6,0
A i tak najważniejsza jest radość z jazdy no i ten komfort .... :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#8 Post autor: Zimny »

Pretor pisze:od 5 do 7 litrów. Nigdy nie przekroczyłem 7 l/100km jak bym nie jechał:)
Potwierdzam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”