łańcuch

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

łańcuch

#1 Post autor: Corab »

Pretor mi zwrócił uwagę, że ,,łańcuch Ci się kończy,, :cry: Postanowiłem nie czekać i przed sezonem sprawę załatwić. Aktualna cena 713 zł za zestaw :cry: :cry: :cry:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#2 Post autor: Przemek »

cena normalna
za zestaw zębatek SUNSTARA i łancuch DID hiperwzmocniony x-ringowy dałem równo 700
takie zycie
nieaktualne

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#3 Post autor: Corab »

dobrze, że to w tym momencie , właśnie się zabrałem , osobiście do naciągnięcia łańcucha i skala jest na końcu zielonego pola :!: Poza tym zniepokoiło mnie, że jak obracam kołem raz łańcuch jest bardziej naprężony a raz mniej w zależności od położenia koła :?: Ustawienie sprawdzałem suwmiarką i powinno być równo. O co tu chodzi?
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Viktor

#4 Post autor: Viktor »

Moze nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia,ale słyszałem ze nie ma takiej mozliwości zeby łańcuch sie równo powyciagał.Efekt z różnym naciagiem podczas przekrecania koła chyba jest całkiem normalny i niczemu nie wadzi.POZDRAWIAM :D

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#5 Post autor: Dukii »

wmisiuk pisze:Moze nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia,ale słyszałem ze nie ma takiej mozliwości zeby łańcuch sie równo powyciagał.Efekt z różnym naciagiem podczas przekrecania koła chyba jest całkiem normalny i niczemu nie wadzi.POZDRAWIAM :D
nierówno rozciągniety łańcuch to norma..

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#6 Post autor: Corab »

Dzięki, kamień z serca :!: A tak przy okazji coś mi się po głowie majaczy, że łańcuchy się skracało i dalej się jeździło, ale to może na etapie WSK :?:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#7 Post autor: Dukii »

Corab pisze:Dzięki, kamień z serca :!: A tak przy okazji coś mi się po głowie majaczy, że łańcuchy się skracało i dalej się jeździło, ale to może na etapie WSK :?:
to było w WSK i MZ.. teraz wymieniasz :lol: :wink:

rambo

#8 Post autor: rambo »

Zapytam dziś w Inter motor ile za zestaw DID bo innego sie nie opłaca kupować. mam duża zniżke tam na częsci i moge kupic cos komus

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#9 Post autor: Dukii »

rambo pisze:Zapytam dziś w Inter motor ile za zestaw DID bo innego sie nie opłaca kupować. mam duża zniżke tam na częsci i moge kupic cos komus
a na kaski??

zapytaj przy okazji o płyny do czyszczenia filtra powietrza K&N. Bede wdzięczny :wink:

rambo

#10 Post autor: rambo »

na wszystko IC i IM. preparaty do mycia i oliwienia są nawet na allegro za 30/40zł.

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#11 Post autor: Corab »

No zaraz mnie coś trafi, a najpewniej szlag. Kupiłem jak zwykle, kota w worku bo przecież sprzedawca się zna. Dzisiaj mnie tknęło żeby policzyć ząbki na nowych zębatkach łańcucha. Jak się okazało nie trzeba liczyć bo jest napisane - mała 15 duża 47 f-my sanstar i co ? tak zostawić czy wymieniać tą małą na 16 ? Kurde na środę mam już umówiony serwis. Proszę o szybką pomoc. Niby na łańcuchu jest symbol 525 i na obu zębatkach też. :evil:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12 Post autor: Pretor »

Ja bym wymienił. Możesz mieć np. problem ze sprzęgłem i takie tam.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”