Regeneracja kosza sprzęgłowego

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Jimi
Udaje motocyklistę
Posty: 164
Rejestracja: wt lut 02, 2016 10:33 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda XLV 1000
Model: SD01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Regeneracja kosza sprzęgłowego

#1 Post autor: Jimi »

Ktoś przerabiał, może się wypowiedzieć o efektach? Jest na allegro firma któa oferuje takąregeneracje za ok 700 zł. Cały opis regeneracji też jest podany na stronie

www.moto-sprzegla.pl

Co o tym sądzicie? Moje sprzęgło hałasuje, przez wlew oleju mogę sobie poruszać koszem. Pytanie: hałąs hałasem, ale jakie są szanse, że to się rozleci? Wiem, że temat wałkowany, ale typowo o regeneracji nie znalazłem nic.
Honda XL 1000, H-D FLSTF EVO, SAM ZAP 1200 x 2, Dniepr Mt9

next22
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 18, 2013 7:49 pm
Marka motocykla: honda
Model: sd01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Polichno

Re: Regeneracja kosza sprzęgłowego

#2 Post autor: next22 »

Hm nie wiem :) W TA się tłukło w AFRYCE się tłukło teraz w Varadero też chałasuje nic z tym nie robię ot taki urok. Wiem tylko iż chłopaki co latają na R1 nie polecają regeneracji tylko wymiana na OEM
Podobno dobre ceny w USA z wysyłką do PŁ.
A w sercu zawsze XL600V :)

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Regeneracja kosza sprzęgłowego

#3 Post autor: james »

Kiedyś kontaktowałem się z firmą http://szrama.pl/ w sprawie regeneracji sprzęgła do Varadero (SD01). W sieci można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii. Dostałem odpowiedź, że mogą zregenerować kosz sprzęgłowy każdego producenta i dać na to gwarancję, tylko nie Hondy. Ponoć mieli niesamowicie dużo zwrotów i pomimo wielu podejść do tematu nigdy nie udawało się ich zregenerować na tip-top. Mało tego, po niedługim dystansie problem powracał, a niekiedy nasilał się jeszcze bardziej niż było to wcześniej. Polecili mi kupić nowy lub używany w dobrym stanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”