Forum Hondy Varadero

Forum dotyczące motocykla Honda Varadero XL1000V/XL125V oraz podróży
Teraz jest Cz lip 18, 2019 9:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 13, 2014 10:01 am 
Sympatyk

Imię: slawek
Marka motocykla: honda
Model: varadero XL1000VA
Rocznik: 2009
Misiek napisał(a):
Pewnie się nie nabierze :)

Ale co ciekawe, wczoraj przyjrzałem się nieco dokładniej lampie w moim Varanku. I z jednej stron jest to oznaczenie o którym pisałem i załączyłem zdjęcie we wcześniejszym wpisie. Na natomiast z drugiej strony reflektora jest identyczne oznaczenie tylko bez żadnych strzałek.
Oto zdjęcie:
Obrazek

Tak więc z jednej strony jest ok. [:DD] I tą stronę trzeba diagnoście pokazywać ;)

Ja mam taką samą lampę z takimi samymi oznaczeniami i świeci po europejsku i nie była przerabiana.

PostNapisane: Cz mar 20, 2014 2:15 pm 
Motocyklista jak się patrzy !!!

Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero xl
Rocznik: 2006
Właśnie wróciłem od diagnosty z podbitym dowodem. Lampę mam z Hiszpanii więc nie miałem się co martwić, ale on nawet nie popatrzył na nią. Interesowały go wszystkie lampki ( migacze ,podświetlenie tablicy ,stop itd.) ale nie przód no chyba że ma tak zajebisty wzrok ze hej a Ja nie zauważyłem.

PostNapisane: Pn mar 06, 2017 1:14 pm 
Sympatyk

Imię: Andrzej
Model: XL1000V
Rocznik: 2007
Odświeżę trochę temat. Mam dokładnie to samo E9 (Hiszpania) i snop światła doświetla lewą stronę - typowy anglik.
Misiek napisał(a):
Obrazek

PostNapisane: Pn mar 06, 2017 9:44 pm 
Udaje motocyklistę

Imię: Krzysztof
Model: Varadero XL1000v
Rocznik: 2002
:) U mnie jest E13 motocykl z angli,wszystkie częsci numerowane znakowane i lampa typowo europejska,kumpel ma viadro z belgi lampa E9 i jebie na lewą strone ale porrównywaliśmy wkłady tzn.lustra wewnątz i różnią sie :rotfl2: i bądż tu mądry ;D pozdrowioonka

Załączniki:
Cropped0003.jpg
Cropped0003.jpg [ 13.99 KiB | Przeglądane 1199 razy ]
Cropped0001.jpg
Cropped0001.jpg [ 15.96 KiB | Przeglądane 1199 razy ]
PostNapisane: Wt mar 07, 2017 10:35 am 
Sympatyk

Kris napisał(a):
:) U mnie jest E13 motocykl z angli,wszystkie częsci numerowane znakowane i lampa typowo europejska,kumpel ma viadro z belgi lampa E9 i jebie na lewą strone ale porrównywaliśmy wkłady tzn.lustra wewnątz i różnią sie :rotfl2: i bądż tu mądry ;D pozdrowioonka

W poprzednim viaderku z Anglii też miałem E13 dla ruchu obustronnego czyli bez doświetlania pobocza. Snop światła na całej szerokości padał poziomo.

PostNapisane: Wt mar 07, 2017 8:49 pm 
Udaje motocyklistę

Tak dokładnie tak napewno jest ,ale posłuchaj jaki był numer z lampami od Viaderka kolegi :) oznaczenie E9 lampa była rozbita,więc kupił drugą z identycznymi oznaczeniami :)) i co najważniejsze na motocyklu przywiezionym z Belgi miał wkłady które kierują snop światła po całej szerokości drogi tak jak u mnie na E13,wymienił uszkodzoną lampe na identyczną E9 i co najciekawsze,to właśnie ta identyczna lampa ma inne wkłady tak ze walą snop światła na lewo ;(iNa mojej lampie niema strzałek wogóle,u niego na jednej i drugiej lampie są strzałki skierowane na lewo :S tak więc ja juz nie wiem o co chodzi z tymi lampami ;D pozdrowionka kolego ;)

PostNapisane: Wt mar 07, 2017 10:05 pm 
Sympatyk

Kris napisał(a):
Tak dokładnie tak napewno jest ,ale posłuchaj jaki był numer z lampami od Viaderka kolegi :) oznaczenie E9 lampa była rozbita,więc kupił drugą z identycznymi oznaczeniami :)) i co najważniejsze na motocyklu przywiezionym z Belgi miał wkłady które kierują snop światła po całej szerokości drogi tak jak u mnie na E13,wymienił uszkodzoną lampe na identyczną E9 i co najciekawsze,to właśnie ta identyczna lampa ma inne wkłady tak ze walą snop światła na lewo ;(iNa mojej lampie niema strzałek wogóle,u niego na jednej i drugiej lampie są strzałki skierowane na lewo :S tak więc ja juz nie wiem o co chodzi z tymi lampami ;D pozdrowionka kolego ;)

Jak nie ma.strzalek to europejska a jak jest to oznacza ruch lewostronny. Kołomyja z tymi lampami.

PostNapisane: Wt mar 07, 2017 10:40 pm 
Udaje motocyklistę

Tak myślałem :)) moje Viaderko jest z angli ale angol miał chate w Hiszpani i chyba dlatego ma lampe europejską. :isok2:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]