gwóźdź w kole

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

gwóźdź w kole

#1 Post autor: Corab »

dzisiaj zobaczyłem małą świecącą plamkę w tylnej oponie :evil: No siedzi sobie niewielki stalowy skubaniec, łeb mu chyba starło więc udaje gumę. Myślicie, że powinienem z tym jechać do wulkanizatora, czy olać temat i jeździć dalej :?:Powietrze nie uchodzi :shock:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Viktor

#2 Post autor: Viktor »

prędzej czy później i tak ujdzie ...... ja bym pojechał, to nie majątek 8) pozdrowionka

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#3 Post autor: Corab »

też sobie myslę, że lepiej nie ryzykować kłopotów w drodze. Kolegów z mazowieckiego proszę o podanie namiarów na dobrego wulkanizatora motocyklowego :D z góry dziękuję :!:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
endurasek
Udaje motocyklistę
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 24, 2007 7:47 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#4 Post autor: endurasek »

ale niech ktos poda dobrego wulkanizatora koledze bo ja raz pojechalem do takiego zakladu ze jak mi zalozyli opone to w czasie jazdy podskakiwalem gora, dol . Z jednej strony opona bardziej wystawala z felgi a z drugiej mniej nie wiem jak to fachury zrobily ale zdolni byli :)

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#5 Post autor: Czarny »

Corab pisze:też sobie myslę, że lepiej nie ryzykować kłopotów w drodze. Kolegów z mazowieckiego proszę o podanie namiarów na dobrego wulkanizatora motocyklowego :D z góry dziękuję :!:
Nie znam dobrego, ale za to mogę Cię ostrzec żebyś nie jechał do Norma Gum Serwis w Józefowie.
Pijany gówniarz podrapał mi całą felgę.

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#6 Post autor: Corab »

Czarny pisze: mogę Cię ostrzec Pijany gówniarz podrapał mi całą felgę.
też cenne, dzieki
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#7 Post autor: Dukii »

Corab pisze:też sobie myslę, że lepiej nie ryzykować kłopotów w drodze. Kolegów z mazowieckiego proszę o podanie namiarów na dobrego wulkanizatora motocyklowego :D z góry dziękuję :!:
Bardzo dobry, który zna się na gumach motocykolwych znajdziesz w serwisie Michelin na puławskiej. Numeru nia pamiętam znjaduje się on za skrzyżowaniem z Wałbrzyską... za bazarkiem i blokiem stojacym przy ulicy, za taką żółtą willą... w razie czego dzwoń to poprowadzę.
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Awatar użytkownika
KrzesieK
Udaje motocyklistę
Posty: 124
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 9:45 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125 V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Marki

#8 Post autor: KrzesieK »

Polecam ten zakład co opisuje Dukii,ale także jest dobry zakład na Ursynowie na ulicy Herbsta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”