co może "szurać" w silniku

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
LordVader

co może "szurać" w silniku

#1 Post autor: LordVader »

Witam wszystkich. Mam mały problem od wczoraj. Coś zaczeło mi szurać w moim wiaderku. A mianowicie wygląda to tak: zaczyna szurać, obcierać czy jak to zwał gdy podkręcam manetkę tylko w czasie jazdy, przy wciśnięciu sprzęgła i kręceniu manetką nie szura, nie podkecam manetką nie szura, podkręce to znowu się zaczyna. Jak ktoś wie co to może byc z góryu dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
endurasek
Udaje motocyklistę
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 24, 2007 7:47 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#2 Post autor: endurasek »

zobacz slizgi łancucha gorne i dolne, piszesz ze w silniku ale moze akurat po ramie sie niesie ten klank. Czesto jak łancu jest juz suchy to slizgi lancu ulegaja wytarciu, montowane sa na taki aluminiowych chwytakach odstajacych na wachaczu ramy, jesli slizg sie przetrze to zaczyna leciec po tym aluminowym "nicie". A to ze akurat sie dzieje w czasie odkrecania manetki lub przy hamowywaniu zwiazane bedzie z naciagiem łancucha. Zobacz moze akurat a jak nie to bedziemy myslec dalej. Ale dobrze by bylo ze by sie wypowiedzia ktos kto ten silnik rozbiera i wie co i jak bo ja osobiscie stawiam na niezawodnosc tego silnika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”