odglos chrubotania i mielenia

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Matik

odglos chrubotania i mielenia

#1 Post autor: Matik »

witam kazdego na tym forum i prosze o porade.
Cztery dni temu zakupilem Varadero xl1000.1999 31000km. Wracajac do domu od sprzedawcy zauwazylem po rozgrzaniu sie silnika dziwny odglos pojawiajacy sie pomiedzy 4.5 i 5.5 tys/ob/min. Odglos ma charakter chrubotania lub jak kto woli mielenia zanikajacy po niewielkich manewrach raczka gazu. obawiam sie szczeze mowiac ze moze to moze byc jedno z lozysk ale nie mam pojecia czy do mysle.
Moze ktos z was spodkal sie z podobnym zjawiskiem i ma jakies doswiadczenie w tym kierunku.
PSa cha i jeszcze jedno mam podgrzewane manetki ale bez regulatora po prostu wisza mi przewody na kierownicy i chcialbym sprawdzic czy sa sprawne, czy moge je podlaczyc do baterii na krutko?

Grzechutek

chrobotanie w Twoim silniku...

#2 Post autor: Grzechutek »

Na mój gust to rozrząd !!!

Matik

#3 Post autor: Matik »

:idea: W sumie tez myslalem w ten sposob majac na uwadze lancuszek, ale z tego co wiem ze swojego doswiadczenia to zawsze go bylo slychac raczej na wolnych obrotach kiedy nie byl jeszcze tak napiety jak na wysokich.
co o tym myslisz kolego :?:

Grzechutek

#4 Post autor: Grzechutek »

Miałem podobne chrobotania, fakt przy (śrenich obrotach) wymieniłem łańcuszki (są dwa) i zapomniałem o kłopocie. Jeździłem z tą chorobą od 60.000 do 70.000 km. - nic się specjalnie nie działo, poza dyskomfortem słuchowo-psychicznym. Pozdrawiam!

Matik

#5 Post autor: Matik »

tak tez uczynie :)
dziekuje za pomocna rade. jezeli wybierasz sie na vim stawiam dobrego browara. ogolnie polecam poniewaz mieszkam w irlandii i znam nieco tutejsze tereny, ktore wedlug mnie kazdy powinien zobaczyc a w szczegulnosci pulnoc.
pozdrawiam i dziekujekolego:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”