Linka sprzęgła

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Wojo
Udaje motocyklistę
Posty: 150
Rejestracja: wt paź 05, 2010 8:42 am
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000 ABS
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Mysłowice

Linka sprzęgła

#1 Post autor: Wojo »

Witam. Już w sumie trzeci raz musze wymienić linke sprzegła w mojej maszynie, raz wystrzepila sie w okolicy mocowania do dzwigni popychacza sprzegła, potem to samo teraz uszkodziła sie w okolicy klamki. Kurcze dziwne, w sumie raz to była podróba a potem oryginał za kupe kasy. Widzialem ostatnio fajna rzecz mianowcie sprzegła hydrauliczne uniwersalne, klamka z pompą, przewód i mocowanie, super bajer ale cena powala 1100zł.
Powiedzcie czy linki sa takie same do sd01 i sd02 i gdzie mozna i za ile kupic dobra linke sprzegła?
Przyjemność jazdy Varadero jest równie wielka jak seks, tak więc ideałem było by uprawiać seks jadąc na varadero.

melon1968
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 1485
Rejestracja: śr maja 15, 2013 10:01 pm
Imię: mmm
Marka motocykla: honda
Model: VA 1000 VFR1200XD
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Świdnik

Re: Linka sprzęgła

#2 Post autor: melon1968 »

Wg.mnie to wina montażu.Linkę tak zamocuj aby przy naciąganiu nie ocierała przy wejściu do pancerza. W zimie smarowanie wszystkich linek.
Części sprawdź na - motorista.pl

Wojo
Udaje motocyklistę
Posty: 150
Rejestracja: wt paź 05, 2010 8:42 am
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000 ABS
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Linka sprzęgła

#3 Post autor: Wojo »

Znalazłem linke 4ride w intercars za 48zł po rabacie, maja byc w srode na miejscu (transport ze Stanów) tak wiec linke chyba bede mial z glowy:)
Przyjemność jazdy Varadero jest równie wielka jak seks, tak więc ideałem było by uprawiać seks jadąc na varadero.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”