HONDA - akcja promocyjna 2007

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

HONDA - akcja promocyjna 2007

#1 Post autor: Wojtek »

Honda zrobila od kwietnia jak rok temu akcje promocyjna na wym.oleju.
pozdr
Pozdrawiam Wojtek

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#2 Post autor: Dukii »

Wczoraj dzwoniłem do Plazy żeby umówić się na przegląd w ramach kampanii. Miła Pani poinformowała mnie, że generalnie nie ma terminów ale oczywiście coś mi znajdzie. Zaproponowała mi dwa terminy. 19 i 23 kwietnia (jeżeli dobrze pamiętam). Oczywiście te terminy mi nie odpowiadały (praca :!: ). zaproponowałem swoje terminy i Miła Pani poinformowała mnie, że nie ma szans, że mają tyle motocykli w serwisie że nie mają czasu na kampanię. :? W soboty serwis nie pracuje :?

Droga Hondo Plaza :lol:

Powszechnie wiadomo, że w marcu (zależy od pogody) i w kwietniu wyciągamy z garaży swoje sprzęty i każdy ma coś do naprawienia. Jaki jest sens robienia kampanii jeżeli nie można w miarę dogodnie się umówić :?: :?: :?:
A może na przyszłość taki pomysł żeby motocykle uczestniczące w kampanii przyjmować tylko w soboty :?: :?: Wtedy będziecie mieli czas na serwisowanie motyckli i prowadzenie kampanii :P

Dukii

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Wojtek »

Hmmm ... ta Warszawa tyle motocykli nakupiła ze teraz korki. U nas na prowincji w Krakowie - spokój, luz i no stress :D
pozdr
Pozdrawiam Wojtek

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#4 Post autor: MarekM »

Salon Honda Pomirski w Gdańsku - w ubiegły czwartek rano odebrali motocykl z mojego domu, wykonali wszystkie czynności serwisowe, łącznie z wymianą oleju w ramach kampanii wiosennej i wieczorem przywieźli motocykl pod dom.

Jeszcze nie płaciłem. :D

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

DOT.AKCJI PROMOCYJNEJ W SALONIE HONDY WARSZAWA

#5 Post autor: kriswawa »

WITAM. CZY SZYKUJE SIE JAKAS PROMOCJA?NIECHCALBYM PRZEOCZYC...ZAWSZE MOZE COS TANIEJ.PROSZE O SZCZEGóLY...POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#6 Post autor: Wojtek »

o szczegoly zapytaj najlepiej u swojego dealera, tj tam gdzie masz najblizej do HONDY.
Pozdrawiam Wojtek

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#7 Post autor: MarekM »

Promocja ? Owszem. W ramach wiosennej akcji serwisowej Hondy dostałem kamizelkę odblaskową. Szkoda, że taką małą. :oops:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#8 Post autor: Dukii »

ostatnio w LIDLU reklamowali kamizelki odblaskowe za 6,99 :P :twisted: :lol:

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

:)

#9 Post autor: kriswawa »

jezuuuuuuuuuuuuuu.....GDZIE TEN LIDL????????może jeszcze zdążę?żeby tylko było otwarte i mieli towar.pewnie schodzi "na pniu"...

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#10 Post autor: MarekM »

Dukii pisze:ostatnio w LIDLU reklamowali kamizelki odblaskowe za 6,99 :P :twisted: :lol:
No tak, ale moja kamizelka ma logo Hondy na plecach. A po za tym, nie liczy się cena, tylko sympatyczny gest. Tak czy inaczej, mój syn się ucieszył. :)

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#11 Post autor: Wojtek »

... no prosze ... co kraj to obyczaj. Ja nie dostalem "lizaka" za 6,99 + napis za 0,55 zlociasza, a pewnie bym sie szczerze i prawdziwie ucieszył nie mniej niz syn Marka.

pozdr
Pozdrawiam Wojtek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”