drzwi otwarte honda plaza i suzuki jasklowski...

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

drzwi otwarte honda plaza i suzuki jasklowski...

#1 Post autor: kriswawa »

dowiedziawszy sie o tej akcji z zainteresowaniem pojechalem sprawdzic oferte:) z przykroscia musze powiedziec, ze nie dalem sie zaskoczyc.w hondzie okazalo sie ze ogolnie oprucz darmowej goracej kawy z automatu (automat jest schowany za slupem :) jakby to oznaczalo "kawa dla wybranych").Przemily Pan (na pietrze salonu-a więc przeznaczonej dla dzialu - motocykle) wyjasnil mi grzecznie, iz tak naprawde cala akcja ogranicza sie jedynie do tego, że w sobote i niedziele salon jest czynny. skierowalem wiec swe kroki ku serwisowi. tam jeszcze wieksze jajca.facet za biurkiem byl wyraznie wkurzony obowiazkiem udzielania mi informacji. dobila mnie informacja o najbliższym możliwym serwisie dla moto...KONIEC MAJA. z usmiechem podziekowalem i wyjechalem w kierunku salonu Suzuki Jasklowski. I tu szok! PROMOCJA. Az 5 % rabatu na nowy motocykl kupiony na dniach otwartych. brak promocji na akcesoria i serwis. Przyjechalem o 18.Wlasnie zamykali.Wewnatrz bylo z 7 osob obslugi i chyba to,ze przyjechalem motocyklem spowodowalo,że olali mnie centralnie. Musialem wrecz "przerwac" ich rozmówki by zostac zauwazonym.Jakiez bylo ich zdziwienie, gdzy spytalem o oferte promocyjna. Chcialem kupic rekawiczki ale obsluga byla tak zaangazowana w doradztwo, ze moglem ukrasc z 5 par i wyjsc niezauwazony. Podsumowując akcje :porażka.I to tyle.

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: Pretor »

Jak zwykle. :wink: :twisted:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#3 Post autor: MarekM »

Honda Plaza najwyraźniej za blisko współpracuje z Honda Poland, a tam, jak wiadomo, baranów nie brakuje. :lol:

Mimilabomb

Promocje , upusty....

#4 Post autor: Mimilabomb »

Zdaję sobie sprawę że Warszawę od Berlina dzielą setki kilometrów ale jeżeli ma ktoś z Was czas i jest gotów na taką wyprawę to Wam powiem że w marcu przy okazji targów motocyklowych w Berlinie odwiedziłem ze znajomkiem sklep Louisa.
Pewnie nikomu z Was nie muszę nawet mówić co w nim jest ale co mnie zaskoczyło (może dlatego że byłem tam pierwszy raz) to to że obsługa sklepu jest polska. Co do cen w porównaniu z cenami w naszych sklepach też chyba nie muszę się wypowiadać.
www.louis.de , http://www.polo-motorrad.de/

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: kriswawa »

mowisz ze jest tanio????a mozesz cos sprawdzic?
szukam calego zestawu napedowego (DiD) DO HONDY VARADERO XL 1000 2003 R. ??? ZOBACZ ILE TAM KOSZTUJE....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”