[S] Suzuki Burgman 400 K2

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
Mi5iek
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 17, 2014 10:09 pm
Marka motocykla: Suzuki i Honda
Model: Burgman i Varadero
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Łódź

[S] Suzuki Burgman 400 K2

#1 Post autor: Mi5iek »

witam!
Moze to nie jest viaderko ale do polatania po miescie i gdzies nad wode w weekend jak znalazl.
Sprzedam swojego Burgmana 400 z 2002 roku za cene prawie nowej chinskiej 50 .
Burgmana kupilem od mojego dobrego kolegi (starego motocyklisty) ktory zamienil na nowszy model (2011) i tego odkupilem glownie do dojazdow do pracy po zakorkowanym miescie .jednak ze po pewnym czasie (3 pelne sezony)
zamarzylem o czyms wiekszym i szybszym jakim jest vaderko 1000 .Po sladaniu grosz do grosza wkoncu udalo mi sie kupic tzn narazie dac zaliczke i czekac do wiosny na odbior, a ze wiosna nastala to na dniach musze odebrac moto od poprzedniego wlasciciela .I tutaj zaczyna sie problem ze w garazu mam miejsce na jeden moto co za tym idzie musze burgmana sprzedac.Choc gdybym mial miejsce to bym wolal go zostawic chocby tylko do dojazdow do pracy ale niestety ;((. Z tytulu ze zalezy mi na czasie oddam w dobre rece za bardzo atrakcyjna cene (cena do negocjacji)

oto link do ogloszenia : Suzuki Burgman AN 400 K2
http://olx.pl/oferta/suzuki-burgman-an- ... 9iM6l.html


P.S. troche sie rozpisalem ...sory

BAJO
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:05 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2000

Re: [S] Suzuki Burgman 400 K2

#2 Post autor: BAJO »

Witam,też miałem Burgmana ale z roku 2005 i muszę przyznać że są to maszyny nie do zajeżdżenia,do miasta poprostu idealne.

Mi5iek
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 17, 2014 10:09 pm
Marka motocykla: Suzuki i Honda
Model: Burgman i Varadero
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Łódź

Re: [S] Suzuki Burgman 400 K2

#3 Post autor: Mi5iek »

Dokladnie:)
Jak wygram w totka to kupie duzy dom i obok bedzie jeszcze wiekszy garaz ...wtedy wstawilbym viaderko ,burgmana ,jakiegos pierdzi choperka , crossa i moze jakiegos malego quada :p (kurcze ale sie rozmarzylem :down:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”