Sprzedam małe Varadero

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
nazir
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 6:28 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Sprzedam małe Varadero

#1 Post autor: nazir »

Jak w temacie. Rok prod. 2007. Sporo włożyłem w ten motocykl: nowe opony Pirelli Scorpion, szyba turystyczna Loster (oryginalną niską też mam ale jest trochę porysowana), nowy akumulator, dołożona stopka centralna, gniazdo zapalniczki na kierownicy, kufer centralny SHAD SH-26. Dwa dni temu zmieniłem olej Motul 10W40 z filtrem (przy okazji wymiany rozrusznika - w oryginalnym odkleił się magnez w środku i go zmieliło. Teraz założony używany rozrusznik). Na opony, olej, filtr i akumulator (na gwarancji) mam oczywiście paragony. Honda odpala bez problemów, pracuje równo, nie kopci, nie bierze oleju. Ostatnie średnie spalanie 3,11 l benzyny na 100 km. Zarejestrowana, ubezpieczenie i przegląd ważne do 04/2016.
Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu chęci zrobienia prawa jazdy kat A i kupienia jakiegoś większego sprzętu (500, 600 cm). Chciałbym wyrobić się do jesieni.
Zainteresowanym chętnie odpowiem na ewentualne pytania. Cena 11000 zł (chyba dobra za ten rocznik porównując do tych ile wołają handlarze). Oczywiście wszelkie negocjacje - możliwe :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

nazir
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 6:28 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Sprzedam małe Varadero

#2 Post autor: nazir »


nazir
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 6:28 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Sprzedam małe Varadero

#3 Post autor: nazir »

Nieaktualne - do zamknięcia.

Zablokowany

Wróć do „Motocykle”