Sprzedam Hondę Varadero 125 CCm od motocyklisty - wyjaz

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
drverde
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 11, 2015 12:40 am
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2002

Sprzedam Hondę Varadero 125 CCm od motocyklisty - wyjaz

#1 Post autor: drverde »

Witam z bólem serca muszę to zrobić, lecz takie mamy czasy... Z powodu wyjazdu zagranicę na stałe musze sprzedać swoje małe viaderko.

Cena nie jest duża interesują mnie 3000 zł - 4000 zł kwestia dogadania się, bardziej zbieram na wyjazd kasę więc każda złotówka się przyda.

Więc tak w hondzie została wymieniona tylnia opona na szerszą lekko i bieżnik ala kostka, plus przedłużone lusterko z prawej strony, w orginalne według mnie za mało widać, pluis założone okrągłe lusterko.
Z wad można tutaj podac popękane plastiki, plus rysy, lecz nie po szlifie, tylko tak kolega z pracy parkował swój skuter .... no nie zdążyłem tego zrobić więc sprzedaje jak jest. Dodatkowo tylnia zębatka plus łańcuch , raczej nam nie posłuży następnego sezonu.
W motocyklu został wymieniony olej, filtr, świece, sprawdzone zostało ciśnienie na cylindrach, synchronizacja gaźników czy jak to się fachowo zwie. Motocyklem w czasie sezonu pokonywałem sporo kilometrów, najdłuższy przejazd z A do B to ponad 500 km ów z Parczewa, woj Lubelskie do Bydgoszczy woj kujawsko-pomorskie, więc maszyna jak to się mówi tylko wsiadać i jeździć. Na chwile obecną viaderko ma nakręcone 36110 km i jak pogoda dopisuje zwłasza w weekendy zawsze gdzieś pojadę.

Teraz trochę zdjęć - wszystkie zdjęcia w dobrej jakości - są dostępne pod adresem :

http://eshoutcast.info/nafora/varadero/

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 726 731 742 - odpisuje na SMSy, kiedy nie odbieram , mogę być w pracy, lub jeździć viaderkiem, proszę zostawić wiadomość najlepiej SMS na pewno oddzwonię.

Motocykl do zobaczenia w Parczewie, woj. Lubelskie .

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”