[S] Sprzedam Hondę Varadero XL 125

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
Andrzeyek
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 30, 2014 10:13 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

[S] Sprzedam Hondę Varadero XL 125

#1 Post autor: Andrzeyek »

Cześć

Minęly ponad 2 lata od zakupu mojego małego Wiaderka...Zbytnio się nie udzielałem, bo mówiąc krótko motocykl jest zupełnie bezawaryjny...
Zdecydowanie był to mój najlepszy zakup w przeciągu ostatnich lat :)
Nadszedł jednak czas zmian i tak moje Varadero idzie pod młotek. Trochę suchych danych:
2007 rok produkcji. Przebieg ok 16500 mil. Motocykl zakupiony jako roczny w UK przez pierwszą właścicielkę. Używany przez pierwszy rok w UK, następnie przyjechał razem z właścicielką do PL, tutaj zarejestrowany w 2009 roku i używany do 2014 przez tą Panią. W moim posiadaniu od 30.07.2014.
OC na cały rok, Przegląd także. W razie zainteresowania mogę dorzucić 2 fajne kaski i kompletny strój ( kurtka, spodnie, buty (45), rękawice )
Do motocykla posiadam oryginalne narzędzia, instrukcję obsługi, blokadę na tarcze, 2 komplety kluczyków, etc.
Motocykl w 100% sprawny, po pełnym serwisie w tamtym sezonie + wymiana akumulatora. Od serwisu zrobione max 800 km. O tematach typu opony, łańcuch nie wspominam, bo to oczywiste, że są na 5 :-)

Fotka tylko jedna, więcej mogę zrobić zainteresowanym :-) Motocykl nie jest i nie był nigdzie wystawiany wcześniej. Zaczynam od forum :)

http://ifotos.pl/zobacz/111jpg_apwrnae.jpg

Cena myślę ok 10k do negocjacji.


Prośba aby wszelkie pytania kierować albo mailowo - andrzej.michta@gmail.com albo telefonicznie - 723195015

Pozdrawiam,

Andrzej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”