[K] szukam kupię Varadero SD02

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

[K] szukam kupię Varadero SD02

#1 Post autor: boras »

Witam
Szukam Varadero po 2004 roku i do 18 tysięcy najlepiej jak by miało ABS i koniecznie komplet kufrów
Jeszcze jedno żeby nie było obniżane na kanapie i takie tam.
Piszcie i wiem że niektórzy mają piękne Motocykle ale proszę do 18 tysięcy max
Znalazłem coś takiego ale może ktoś go zna https://www.olx.pl/oferta/honda-varader ... lwCMo.html
Gadałem z gościem i jest tak że motor został wstawiony do niego do naprawy po dzwonie wymienił przód i koleś nie miał kasy na naprawę i zostawił go w rozliczeniu. A ten teraz sprzedaje. Może ktoś go zna bo jest zarejestrowany w kraju może ktoś z was go miał albo coś o nim wie, może ktoś z okolic jest i by podjechał i może zerknął na niego czy warto jechać po niego bo mam 760km

Marcin74
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 23, 2016 11:20 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero xl 1000
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: szukam kupię Varadero SD02

#2 Post autor: Marcin74 »

Cześć .piszesz że szukasz motoru do 18000 zł.jestem zmuszony sprzedać swoją maszynę ,mam varadero czarne z 2009 roku z przebiegiem 26000 km. Można sprawdzić , w pełni wyposażona 3 kufry givi centralny z oparciem,gmole z dodatkowym oświetleniem,gniazdo zapalniczki ,smarowanie łańcucha lubrixa/elektroniczne/instalacja do nawigacji tom tom .przeszedł pełny serwis ,wymieniłem olej motul7100,płyn chłodniczy i hamulcowy,wymienione uszczelniacze i olej w lagach ,nowy akumulator i cały napęd łańcuch wzmacniany cena 22000 zł .nie trzeba nic robić tylko wsiadać i odrazy jeździć

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

Re: szukam kupię Varadero SD02

#3 Post autor: boras »

Nie stać mnie na niego fajnie wszystko zrobione i rocznik super ale nie mam tyle kasy Sorki
a zna ktoś ten motor https://www.olx.pl/oferta/honda-xl-1000 ... 0c163fa0a5 ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”