Sprzedam opony anakee 2

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna części do motocykli a także akcesoriów np. kufry,torby itp...
Wiadomość
Autor
smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#16 Post autor: smutek »

Red pisze:No cóż..... Minęło kilka miesięcy i "poczciwy człowiek" chyba zapomniał przesłać tych obiecanych 50 zł za załatanie opony, mimo iż wysłałem numer konta wraz z danymi. Przykre to...
Nie bardzo kumam co mial wnieść ten post.
Przeciez człowiek który sprzedał ci te opony nie jest użytkownikiem tego forum -co juz ustaliliśmy
Piszesz ,żeby sie pożalić, czy może ktoś z nas ma do niego zadzwonić bo Ty się wstydzisz ?
A może mamy zrobić zrzutę i oddać Ci te pięć dyszek ???

Napisz coś , daj znać ... bo nie będę spał przez Ciebie
:shock: :shock: :shock:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Red
Rekrut
Posty: 35
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 11:05 am
Marka motocykla: HONDA
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

#17 Post autor: Red »

To zażyj sobie persen jak jesteś aż tak bardzo podekscytowany i nie możesz spać, to nie było do ciebie skierowane więc ochłoń, a jak masz pisać takie pierdoły to skocz do innego tematu i się produkuj.

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#18 Post autor: smutek »

Red pisze:To zażyj sobie persen jak jesteś aż tak bardzo podekscytowany i nie możesz spać, to nie było do ciebie skierowane więc ochłoń, a jak masz pisać takie pierdoły to skocz do innego tematu i się produkuj.
Więc do kogo było to skierowane ? pytam po raz kolejny

ps. Ja jestem ostoją spokoju 8)
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

mateo
Udaje motocyklistę
Posty: 104
Rejestracja: wt paź 19, 2010 7:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

#19 Post autor: mateo »

Jeszcze trochę a będzie wojna :P :P :P :P :P :P :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i akcesoria”