[S] Szyba turystyczna Vradero 125 2007-2012

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna części do motocykli a także akcesoriów np. kufry,torby itp...
Wiadomość
Autor
seebst
Udaje motocyklistę
Posty: 136
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 1:26 pm
Imię: S
Marka motocykla: S
Model: B
Rocznik: 2
Lokalizacja: ea

[S] Szyba turystyczna Vradero 125 2007-2012

#1 Post autor: seebst »

Sprzedam nową szybę turystyczną do Hondy Varadero 125 po lifcie 2007 wzwyż, dokładnie taką, jak ta z aukcji:
http://allegro.pl/szyby-motocyklowe-hon ... ml#thumb/1
Na tej właśnie aukcji ją kupiłem, ale po przymiarce i jeździe próbnej nie jestem z niej zadowolony, gdyż z racji mojego wzrostu i wysokiego kasku (?) wiatr wieje mi prosto w kask. Deflektor załatwia sprawę, ale ja tak nie chcę. Szyba jest w całości przezroczysta, nie ma ani jednej rysy, jest po prostu jak nowa, idealna. Raz założona, jedna jazda próbna i ściągnięta.Posiada także gumową uszczelkę. Zapłaciłem za nią 160 zł, jak widać na aukcji + koszt przesyłki, co wyszło razem 180 zł. Ja ją chcę sprzedać za 150 zł z wysyłką razem już. Daję nawet paragon od tego sprzedawcy i oryginalne opakowanie wraz z jego ulotkami itp.

marcinw88
Udaje motocyklistę
Posty: 107
Rejestracja: ndz cze 29, 2014 8:19 pm
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda + WSK 125
Model: Varadero
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Małopolska zchodnia

Re: [S] Szyba turystyczna Vradero 125 2007-2012

#2 Post autor: marcinw88 »

Witaj

Mam ten sam problem ze swoją szybką- (Mam 190).Jaki deflektor pasuje? Lub na jaką szybę zmieniasz?

Dzięki za wskazówki

seebst
Udaje motocyklistę
Posty: 136
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 1:26 pm
Imię: S
Marka motocykla: S
Model: B
Rocznik: 2
Lokalizacja: ea

Re: [S] Szyba turystyczna Vradero 125 2007-2012

#3 Post autor: seebst »

Wróciłem do standardowej, oryginalnej, bo przynajmniej łba mi nie urwie. Przymierzyłem do tej turystycznej tą krótką, oryginalną, ale jak dla mnie to już jest za wysoko, a ja nie chcę mieć przed sobą ściany na metr wysokiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i akcesoria”