Modeka extremendura

Opinie, doświadczenia dotyczące odzieży motocyklowej
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
gruber
Rekrut
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:46 pm
Lokalizacja: olkusz

Modeka extremendura

#1 Post autor: gruber »

Czy miał ktoś do czynienia z tą kurtką modeki- extremendura i może się podzielić opinją o niej ?
http://www.motogen.pl/Modeka-Extremadura-2,15920.html

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#2 Post autor: james »

Może nie pomogę, ale coś napiszę :P Sam się do tej kurtki przymierzałem, oglądałem - nie wygląda źle, ale ostatecznie podstanowiłem dołożyć i kupić Denali (jadę po nią w przyszłym tygodniu). W odróżnieniu od Extramadury ma w pełni wypinane przednie kieszenie, więc masz ogromne wloty wentylacyjne na lato. Tkanina też jest lepsza - Cordura.

http://www.motogen.pl/Modeka-Denali-2,16400.html

Awatar użytkownika
gruber
Rekrut
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:46 pm
Lokalizacja: olkusz

#3 Post autor: gruber »

Tego modelu Modeki nie widziałem, muszę przyznać, że ciekawie to wygląda, będzie trzeba porównać ją z extramendurą w sklepie. Wentylację jedna i druga ma dosyć fajnie zaprojektowaną, zobaczę która bedzie mi bardziej pasowała na żywca, dzięki za informacje.

bearl
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:35 am
Lokalizacja: Poznań

#4 Post autor: bearl »

Mam Extremadurę i jestem z niej bardzo zadowolony, ma przejechane ponad 20kkm w różnych warunkach i w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Nic się nie wytarło, nie urwało, nie przebarwiło ani nie zgniło ;-)

Na plus: wygodna, wiele zamków wentylacyjnych (airvent), sprawia wrażenie przemyślanej, kieszenie zabezpieczone przed wodą, na zimne dni wysoki kołnierz, praktycznie nie ma śladów zużycia.

Minusy: nie zauważyłem jakiejś wielkiej wtopy ani niczego upierdliwego. Ale też nie miałem nigdy kurtek high-endowych więc nie mam do takich porównania.

Brałem pod uwagę też inne, w tym również droższe kurtki, ale ostatecznie wybrałem właśnie tą i na razie nie wydaje mi się żebym potrzebował czegoś więcej.

Awatar użytkownika
gruber
Rekrut
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:46 pm
Lokalizacja: olkusz

#5 Post autor: gruber »

Padło jednak na Denali.
Extramadura, która była brana w pierwszej kolejności pod uwagę przegrała - w mojej ocenie- z denali.
W poruwnaniu do extramadury ma dwa ogromne wloty powietrza pod odpinanymi kieszeniami, protektory sas-tec i wydaje mi się że wykonana jest z ciut lepszych materiałów.
Dzięki james za polecenie tej kurteczki.

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#6 Post autor: james »

Nie ma sprawy! U mnie w szafie też już takowa wisi i czeka na sezon :)

Awatar użytkownika
gruber
Rekrut
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:46 pm
Lokalizacja: olkusz

#7 Post autor: gruber »

Jaką cenę zapłaciłeś ? Ja dostałem 15% zniszki od ceny katalogowej.

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#8 Post autor: james »

Ładny rabat. Na kurtce nie dostałem rabatu (mówili, że nie mogą dać...), ale za to sprzedali mi rękawiczki za 50%.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”