Forum Hondy Varadero
http://hondavaradero.pl/phpBB3/

Czy jest odpowiednik Hypnotica?
http://hondavaradero.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=97&t=8216
Strona 1 z 1

Autor:  Endriusza [ Śr kwi 27, 2016 11:13 pm ]
Tytuł:  Czy jest odpowiednik Hypnotica?

Jako, że aż taki stary widocznie nie jestem więc jeszcze chyba rosnę albo też Modeki kurtka wstąpiła się poprzez zimowe wiszenie w szafie. Mam spodnie Hypnotica takie z odpinanymi klapkami na nogawkach które sobie bardzo chwaliłem (na kurtkę odrobinę marudziłem poprzez nie wypinaną membranę która zbierała wilgoć do tego stopnia, że kapało z rękawów po przewróceniu na lewą stronę - dzięki niej też wiem jak pachnie naprawdę człowiek). Wpadłem na pomysł kupna nowej kurtki przynajmniej na czas gdy stara się nie rozejdzie na tyle, żebym się w nią zmieścił ;D . I tu zdziwko. Hypnotik zninął.
Czy znacie jakiś odpowiednik Hypnotika, tzn. niedrogie a funkcjonalne. Markowy znaczek nie jest wymagany (jadę na tyle szybko, że go raczej nie widać). Wymagania - z naciskiem na przystępna cena, nie prująca się i trwały zamek, wypinana membrana lub jej brak, ocieplacz nie wymagany (z starej od nowości blokuje tylko część półki w szafce), typu turystyczna i jako że mam widocznie rzadką strukturę skóry nie utrzymującą wody z ciała to wyposażona w jak największą liczbę wywietrzników które można jednak w niższych temperaturach zamknąć. Wodoodporność też nie jest wymagana. Na takie które podobno są wodoodporne i "oddychają" chwilowo dudków mi nie styknie a z foliami udającymi membranę której nie można wyrzucić nie chcę - co z tego, że niby wodoodporna jak pod spodem człek bardziej mokry jak po deszczu. Jestem z rocznika gdzie jako ocieplacz używało się gazety więc znaczna część niedogodności uniemożliwiających użytkowanie jak nieprzyjemny w dotyku kołnierzyk mi aż tak nie przeszkadzają.
Z góry dziękuję.

Autor:  melon1968 [ Cz kwi 28, 2016 9:00 pm ]
Tytuł:  Re: Czy jest odpowiednik Hypnotica?

Ja używam już 6 lub 7 sezon takiej http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-uv ... 45830.html i to mogę polecić.Lub model wyższa http://allegro.pl/kurtka-uvex-trans-wor ... l.Membrana nie przemakalna,wypinana,ocieplenia brak,5 paneli wentylacjnych,6 kieszeni.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/