Kurtka:RetBike(RetVoyage),UVEX(TransWorld),Modeka (Discovery

Opinie, doświadczenia dotyczące odzieży motocyklowej
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#31 Post autor: Wojtek »

nie pisalem wiele o Buse , ale to stara marka i ma wiele dobrych rozwiazan. Widac doswadczenie w projektowaiu tego co wazne i potrzbne. Kieszenie tam gdzie maja byc, wentylacje rowniez. Co do materiałów to b.przyzwoite. Do tego ich ciuchy sa bardzo pozadne wymodelowane. jesli masz w miare typowa sylwetke beda lezec jak tralalala. ja mam poprzednika tego modelu. Jedno to pewnie szybko odczepią sie te sznurkowe zakonczenia zamków (chyba ze poprawili)
Pozdrawiam Wojtek

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#32 Post autor: Corab »

Medman pisze:A ja mam kurtkę i spodnie Tarbor. Skórzane oczywiście. kurtka typu Ramoneska z podpinką. Spodnie z outlastem. Outlast super sprawa. Jeżdziłem w nich po mieście w temp 34 i nic mi sie nie przegrzało! W zimie przy tem 4 zakładałem kalesonki i było ok. Kurtko OK. W średnim deszczu nie przemaka. W lato 34 w mieście odpinam podpinkę. Skóra to skóra. Czy ktoś widział kombinezon supersporta z materiału??
ja też, ja też mam takie wdzianko i coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nie jest takie złe. To co mi najbardziej doskwiera to waga, ale materiałowe z podpinkami też nie są takie lekkie jak myslałem :D
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Hary
Udaje motocyklistę
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 02, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

#33 Post autor: Hary »

Pretor pisze:
Zimny pisze:Jacek patrzyłeś na test kurtek w lutowym motocyklu ja myślałem o wygranej w teście IXS SIRAKUS II
:lol: :lol:
A co Wy nato :wink:
Może i fajna i może i fajne mają jeszcze inne kurtki ale na szybcika to żadnego sklepu z tym nie znalazłem.

Przeraża mnie fakt, że ciągle Polska za wielką wiochą łącznie ze stolicą. Jedziesz kurna do wielkiego sklepu np. moto-akcesoria który sprzedaje Louisa i jak chcesz coś kupić a nie ma akurat na stanie to musisz wpłacić zaliczkę aby towar obejrzeć. W innym wypadku możesz sobie przymierzać i oglądać w myślach i wg katalogu.
Ja wiem, że to dużo kosztuje wyposażyć sklep od a do z ale czy naprawdę ciągle taki mały jest rynek?

Witam,
kupiłem w 2007 na wiosnę RETbika, kurtka RET FIGHTER,spodnie RETALLROUND,do tego 2 pary rękawic i buty(przy takim zakupie wynegocjowałem rabat),wszystko w Łomiankach - wszystkie rozmiary,dużo mierzenia i miła obsługa, co do rzepów dają szybko ciała, spodnie mają 2 wentylatory,kurtka 4, butów nikomu nie polecam, suwak rozleciał się po miesiącu,wymieniłem na drugie to samo,oddano mi kasę kupiłem Tarbora model POLICE-przez sezon zeszła(wytarła)się guma na nosku przy zmianie biegów(ma ktoś patent na reanimację -nakleję w to miejsce skórę świńską chyba jest najtrwalsza-ale jakim klejem?)
,na lato kupiłem kurtkę z siatki firmy RST-taichi ,na upały super sprawa w razie deszczu jest wpinana membrana.
Zdecydowałem się na Retbika z względów finansowych (nie wszyscy mają kasę) w zeszłym roku kupiłem spodnie skórzane (cena) Rettourer-na razie jest ok.rękawice są miękkie i wygodne ale podczas jazdy w deszcz 80 km przemiękły jak ścierka :evil:
na koniec kto ma kasę niech zakupi markową odzież, komu brak kasy wybór należy do niego :?
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”