Pomorskie reaktywacja

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

Pomorskie reaktywacja

#1 Post autor: Przemek »

Zauważyłem, że okresowy zanik wiader na pomorzu już ustąpił :lol:
Pojawiło się kilku nowych kolegów z 3Miasta i okolic. To wstyd, że do tej pory znamy się tylko wirtualnie.
Proponuję spotkanie, o ile tylko pogoda pozwoli. Krótki wypadzik na Kaszuby, kiełbacha z ogniska i małe piwko (bezalkoholowe oczywiście :wink: )
Co Wy na to?

Najbliższy weekend odpada, ale np 22 XI ????
nieaktualne

Awatar użytkownika
Yaro
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 8:18 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2 Post autor: Yaro »

Termin dobry jak kazdy... jezeli pogoda pozwoli :))). Jezeli nie bedzie mrozu to czemu nie ja z Plecakiem z przyjemnoscia sie zintegrujemy. Pozdro Yaro

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#3 Post autor: JAQB »

Jestem zaaa. Kiełbacha dobra rzecz :lol: . Żebyśmy nie musieli odśnieżarek zamawiać :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Yaro
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 8:18 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4 Post autor: Yaro »

gdzie sie planujemy spotkac,,, a jak nie bedzie pogody to robimy impre alternatywna w lokalu? Yaro

Awatar użytkownika
szuler
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 290
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:29 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Suzuki
Model: DL650A Ruda Suzia
Rocznik: 2011
Lokalizacja: okolice Słupska

#5 Post autor: szuler »

Jak wybierzecie kierunek południowy-zachód to też dojedziemy jak będzie pogoda.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#6 Post autor: Przemek »

W ten weekend mnie nie będzie. Ale możemy wstępnie się umówić na 16 XI
nieaktualne

GAŁA
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 04, 2008 7:02 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa

#7 Post autor: GAŁA »

ale lipa ze jestem tak daleko bo tez bym sie z wami wybral na taki wypad .bardzo bym chcial w koncu zaczac sie z wami integrowac .obiecuje ze jak bede w polsce to nie odpuszcze zadnego wypadu!!!!!!pozdrawiam z deszczowej Irlandi

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#8 Post autor: JAQB »

A może by tak koledzy i koleżanki wybrać się do Sztutowa zapalić znicz na Pomniku Pamięci Ofiar obozu koncentracyjnego Stutthof. No a potem na rybkę do Kątów Rybackich? :D Tak szczerze to jeszcze tam nie byłem :oops: .

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#9 Post autor: JAQB »

Czy ktoś dzisiaj jest na paradzie niepodległości w Gdyni?? Jakby co to się spotkamy. Będe wypatrywał viader.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#10 Post autor: Przemek »

No i jak Panowie.
Jedziemy jutro. Jak nie będzie padało to o 11.00 na stacji Orlen w Żukowie???
nieaktualne

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#11 Post autor: JAQB »

Ja, jakby co to byłem w Żukowie na stacji Orlenu. W sumie to dzisiaj przeczytałem posta od Przemka, wsiadłem na rumaka i wio. Zrobiłem sobie wycieczkę do Kamiennych Kręgów w m.Węsiory. Trochę miałem adrenaliny po drodze :o . Jadąc przez las piaszczystą dróżką telepało mną od strony do strony. Pogoda dopisała w 85%. Praktycznie przez całą drogę miałem słoneczne niebo z ociężałymi kumulusami. Prawie na końcu trasy (w Chmielnie) musiałem wskoczyć po kolana do rzeki bo mi tefon wpadł - chcąc zrobić zdjęcie telefonem, wyzwoliłwm timera no i poszedłem pozować, jak tu nagle zawiał wiatr i przewrócił telefon ustawiony na barierce mostku. Reszte już znacie. Tak więc zadzwoniłem do bratowej z wioski żeby się wysuszyć, no i przy okazji wbiłem się na obiad. Także nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :lol: :lol: :lol: .

Obejrzyjcie sobie foty z wycieczki:
http://jaqbt.fotosik.pl/albumy/542145.html

Pzdr. :wink:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#12 Post autor: Przemek »

JAQB pisze:Ja, jakby co to byłem w Żukowie na stacji Orlenu.
Sorry, ale ponieważ nie było żadnych odpowiedzi na mój post to do żukowa nie jechałem. Trzeba było kliknąć na forum albo chociaż zapuścić esa.
Dobrze że wycieczka się udała :)
nieaktualne

Awatar użytkownika
Yaro
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 8:18 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#13 Post autor: Yaro »

Super foty, żałuje ale nie mogłem.. miałem gosci z Jury K-Cz wiec ...Mam nadzieje nie dac ciała kolejnym razem. Ale zawsze jakby co to Mikolaje 7 grudnia. Spotkajmy sie gdzies.. pomyslmy gdzie by było najlepiej??

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#14 Post autor: JAQB »

KWINTO pisze:Faktycznie spotkajmy się na Mikołaje 7 grudnia.
Ja dla siebie i żony wykupiłem już za "wjazdówki".

Jak tam pozostali forumowicze z okolicy? Kto będzie na Mikołajach?
Ja nie byłem jeszcze "na Mikołajach". O co chodzi z tymi wjazdówkami? Mam nadzieje, że to działa na zasadzie kościelnej, tzn. "co łaska". I gdzie można wykupić taki wjazd?

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#15 Post autor: Przemek »

JAQB pisze:
KWINTO pisze:Faktycznie spotkajmy się na Mikołaje 7 grudnia.
Ja dla siebie i żony wykupiłem już za "wjazdówki".

Jak tam pozostali forumowicze z okolicy? Kto będzie na Mikołajach?
Ja nie byłem jeszcze "na Mikołajach". O co chodzi z tymi wjazdówkami? Mam nadzieje, że to działa na zasadzie kościelnej, tzn. "co łaska". I gdzie można wykupić taki wjazd?
Czytaj tutaj i wszystko będzie jasne :D
My będziemy całą rodzinką. Tylko nie wiem za kogo przebrać syna, bo taki mały Mikołaj to się będzie z krasnalem kojarzył :lol: Może przerobie go na elfa :lol: :D :D

Spotkajmy się gdzieś z 20 min przed ogólną zbiórką. Na Śląskiej koło budynku prokomu jest duża stacja benzynowa albo na Morskiej w MCDonaldzie vis a vis Akademi Morskiej.
nieaktualne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”