Rajd Katyński 2009

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#16 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

czytałem że tam nie robią problemu "z innego podejścia do wiary"... Jechać może każdy, a w czasie obrządków religijnych można usunąć się z widoku i popilnować rowerów...
Rajd zaczyna się w ostatnią sobotę sierpnia - ja mam zamiar wziąć w nim udział razem z Żoną - nawet już uwzględniła to składając wniosek urlopowy choć dziś pierwszy dzień w pracy... :D

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#17 Post autor: Pretor »

JAQB W - brat JAQBa pisze:czytałem że tam nie robią problemu "z innego podejścia do wiary"... Jechać może każdy, a w czasie obrządków religijnych można usunąć się z widoku i popilnować rowerów...
To trochę taka sytuacja jak być białym na Bronksie. :lol: :lol:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#18 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

Pretor pisze: To trochę taka sytuacja jak być białym na Bronksie. :lol: :lol:
Hehe, to akurat przeżyłem... Spieprzałem na Manhattan aż się qrzyło... :D

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19 Post autor: Pretor »

ooo ! to miałeś przeżycia. Kurna muszę kiedyś do tych stanów amerykańskich się wybrać. :D
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Medman
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 466
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: 3miasto

#20 Post autor: Medman »

Pretor Nie bój nic !!!!!!! Będziesz miał podobne przeżycia w Boliwii albo innym Ekwadorze !!!! :D :D :D
Jutro to dziś tyle że jutro !! (Lem)

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#21 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

Pretor pisze:ooo ! to miałeś przeżycia. Kurna muszę kiedyś do tych stanów amerykańskich się wybrać. :D
Przeżycia takie sobie, choć do dziś o nich opowiadam... Jeżeli byś się wybierał, to koniecznie w część środkową od linii Chicago-Miami obierając kierunek na zachód. Na wschód to za bardzo nie ma co szukać, no chyba że lubisz miasta to Nowy Jork i zjawiskowa acz mocno skomercjalizowana Niagara

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#22 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

Medman pisze:Pretor Nie bój nic !!!!!!! Będziesz miał podobne przeżycia w Boliwii albo innym Ekwadorze !!!! :D :D :D
Myślę że do Boliwii czy Ekwadoru napewno będzie mniejszy problem z wjazdem. To co "emigrations" robią na lotnisku woła o pomstę - patrz ZakoPower. Oni naprawdę uważają USA za raj na ziemii - nawet głupcy nie mają pojęcia jak bardzo się mylą...

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#23 Post autor: Czarny »

JAQB W - brat JAQBa pisze:czytałem że tam nie robią problemu "z innego podejścia do wiary"... Jechać może każdy, a w czasie obrządków religijnych można usunąć się z widoku i popilnować rowerów...
Rajd zaczyna się w ostatnią sobotę sierpnia - ja mam zamiar wziąć w nim udział razem z Żoną - nawet już uwzględniła to składając wniosek urlopowy choć dziś pierwszy dzień w pracy... :D
No to właśnie ja jestem niewierzący i pilnowałem "rowerów".
Wystarczy że zachowujesz się w miarę kulturalnie i nikt sie do Ciebie o nic nie przyczepi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”