VIM 12 NAJPRAWDOPODOBNIEJ 21-24 Maj 2010

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

VIM 12 NAJPRAWDOPODOBNIEJ 21-24 Maj 2010

#1 Post autor: kolim »

VIM International pisze:Dear friends of VIM,

VIM12 will be held in the beautiful village of Zams, in the middle of the Tiroler Alps. With the most beautiful mountain passes to ride within a days tour: Silvretta, Stelvio, etc...
Jak wyglada sprawa chetnych i obecnych??

Ja zamierzam sie wybrac... ale ze duuuzo jeszcze czasu wiec na razie rozwarzania, plusy minusy i takie tam ;)

Dojazd na VIM

Miejscowosc to Zams w Austrii... (Konrad cos dla ciebie :-) )

Zapraszam do dyskusji ;)
Obrazek

kris

#2 Post autor: kris »

hmm 1275 km to tak na raz jak w sam raz ;)

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

Re: VIM 12 NAJPRAWDOPODOBNIEJ 21-24 Maj 2010

#3 Post autor: Konrad »

kolim pisze:
VIM International pisze:Dear friends of VIM,

VIM12 will be held in the beautiful village of Zams, in the middle of the Tiroler Alps. With the most beautiful mountain passes to ride within a days tour: Silvretta, Stelvio, etc...
Jak wyglada sprawa chetnych i obecnych??

Ja zamierzam sie wybrac... ale ze duuuzo jeszcze czasu wiec na razie rozwarzania, plusy minusy i takie tam ;)

Dojazd na VIM

Miejscowosc to Zams w Austrii... (Konrad cos dla ciebie :-) )

Zapraszam do dyskusji ;)
ja ja naturliś :lol: Silvretta i Stelvio sa zajebiste polecam!!!

Awatar użytkownika
longus
Uczy się jeździć
Posty: 88
Rejestracja: śr lut 20, 2008 11:03 pm
Lokalizacja: olsztyn

#4 Post autor: longus »

Oooo, to znacznie bliżej, a i o przygotowanie organizatorów sie nie martwię. Ponieważ o "piczy kłaczek" zabrakło, abym pojechał na VIM do Turcji, raczej wybiore się w przyszłym roku.
Honda XL1000VA Varadero SD02

http://www.swiatpodrozy.pl/a.php?id=1857

Awatar użytkownika
longus
Uczy się jeździć
Posty: 88
Rejestracja: śr lut 20, 2008 11:03 pm
Lokalizacja: olsztyn

#5 Post autor: longus »

Uwaga:
http://www.vim12.com/
Hmmmm, troche licho że tylko 200 luda chca przyjąć.
czy wielu z Was jest aktywnymi członkami :oops: Miedzynarodowego Vara Forum, bo to jest warunek konieczny ( w każdym razie do lutego 2010), bo potem juz nie...
ja sie na tym forum nie rejestrowałem/logowałem... kiepsko widze ten VIM zatem... a tak planuję/wałem jechać
Honda XL1000VA Varadero SD02

http://www.swiatpodrozy.pl/a.php?id=1857

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#6 Post autor: Przemek »

Idea VIM w wydaniu austriackim jest dla mnie zdumiewająca. Oprócz przynalezności do miedzynarodowego forum trzeba mieć też gruby portfel (170 ojro za jedną osobe pod namiotem :shock: ). Ale ponieważ sprzedałem wiadro problem VIMu jest już poza mną :)
Najbliższe najważniejsze motocyklowe spotkanie odbędzie w Jurze Kr-Cze :D i tyle w temacie spotkań.
nieaktualne

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: Pretor »

Przemek pisze:Idea VIM w wydaniu austriackim jest dla mnie zdumiewająca. Oprócz przynalezności do miedzynarodowego forum trzeba mieć też gruby portfel (170 ojro za jedną osobe pod namiotem :shock: ). Ale ponieważ sprzedałem wiadro problem VIMu jest już poza mną :)
Najbliższe najważniejsze motocyklowe spotkanie odbędzie w Jurze Kr-Cze :D i tyle w temacie spotkań.
Podzielam zdanie. Uwarunkowywanie przyjazdu przynależnością do sekty a nie wg posiadanego motocykla to faszyzm. Czarnuch z Polski nie czytający po angielsku i nie zarejestrowany do międzykontynentalnego super varaforum nie może przyjechać na imprezę pt. Varadero International Meeting. ehhh nie tędy droga nie tędy...widocznie Austriacy cienkie bolki skoro nie ogarniają większej ilości niż 200 osób.

Zresztą to tyle w temacie bo mnie bękarta na bufoniarskim gs-sie by nie wpuścili.

HVP rulezzz !!! Tylko na tych zlotach występują doznania nie z tej ziemi.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
longus
Uczy się jeździć
Posty: 88
Rejestracja: śr lut 20, 2008 11:03 pm
Lokalizacja: olsztyn

#8 Post autor: longus »

Pretor pisze:...widocznie Austriacy cienkie bolki skoro nie ogarniają większej ilości niż 200 osób.
fakt... :shock: żeby nawet nie mieć hotelu porządnego na podorędziu? żena. zastanawiam się PO CO ta selekcja? swoista promocja International Vara Forum...
bo rozumiem, że teraz jakaś (może znaczna) część posiadaczy Varaderek "profilaktycznie" zarejestruje sie na nim.
dziwne, doprawdy dziwne
SZCZĘŚLIWEGO N. ROKU !!!!
Honda XL1000VA Varadero SD02

http://www.swiatpodrozy.pl/a.php?id=1857

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”