spadek mocy, nie pali gar ....?? - jazda w 31*C

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wuja82
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 265
Rejestracja: sob gru 20, 2008 12:06 am
Imię: Adam
Marka motocykla: BMW
Model: S 1000 XR
Rocznik: 2015
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

spadek mocy, nie pali gar ....?? - jazda w 31*C

#1 Post autor: wuja82 »

Wczoraj jechałem w zaj..... korku ok 10 km miedzy autami cały czas na I biegu :twisted: , po chwili włączył sie wentylator i juz cały czas chodził...... dojechałem do centrum Szczecina i Viadro zaczęło strzelac z tłumika i prawie wogóle nie reagowało na manetke..... takiego muła dostał ze prawie mi zgasł ,odniosłem wrazenie jakby na jeden gar nie paliła i po chwili motor zgasł. Odpaliła normalnie ale zaczęła sie dławic i juz było po jeździe :evil:
Postawiłem na chodniku, po ok 20 min viadro troche ostygło i ponowna próba............ zapalił normalnie :) I już było GIT :)
Nigdy mi sie takie coś nie zdarzyło. Wczoraj był niezły upał. Czy to przez tą jazde i nieefektywne chłodzenie :?: Wskazówka temperatury wody prawie cały czas zahaczała o czerwone pole.
Potem wieczorem wracałem na chate i juz nie było tego problemu, viadro szło jak do pożaru :twisted:

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: kolim »

U Mnie jeszcze ani razu wskazówka nie wskoczyła ponad połowe... ani w Turcji ani w warszawskim korku.. więc chyba chłodzenie... może za mało płynu??
Obrazek

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#3 Post autor: Przemek »

miałem kiedyś podobnie i pomogła wymiana świczek
ale to że wskazówka temperatury dochodzi prawie do czerwonego to raczej jest jeszcze inny problem
nieaktualne

Awatar użytkownika
wuja82
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 265
Rejestracja: sob gru 20, 2008 12:06 am
Imię: Adam
Marka motocykla: BMW
Model: S 1000 XR
Rocznik: 2015
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

#4 Post autor: wuja82 »

troche płynu w chłodnicy mało było :( .... teraz na full :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”