CHorwacja Seline 10dni

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kam1l_slij
Udaje motocyklistę
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 1:08 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda
Model: Xl1000 v2
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Żory

CHorwacja Seline 10dni

#1 Post autor: kam1l_slij »

Witam od 16 sierpnia biorę urlop 2 tyg myślę lecieć na Chorwację miejscowość SELINE ( na razie 3 motory XL1000, FAZER 600 ,Bandit 1200s na-bandicie jadą 2 osoby) może być nawet 14 bo to sobota wstępnie zaliczamy Wiedeń max 2 dni( łącznie z wesołym miasteczkiem) później kierunek Słowenia i na Zagrzeb . Na miejscu pobyt max 7 dni dodatkowo myślimy jechać do Włoch 1 max 2 dni znowu Seline i może Bośnia rekreacyjnie. Z powrotem trasa może trwać 2 dni na spokojnie. Ktoś chętny się przyłączyć proszę na priva koszt łączny ze wszystkim ok 3tyś zł do 3.5max ( w zależnosci od potrzeb własnych 8) - liczę z wielkim zapasem ) wyjazd Żory woj śląskie. Łączna trasa ok 3000km +/- 300km .Pozdrawiam
Prąd, paliwo, woda, olej ;)

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: kolim »

Ja wyjezdzam 6 sierpnia do czarnogóry przez Chorwację :)

Wsiadam i jade... koszt nieznany pobyt nieznany miejsca do odwiedzania nieznane :D (jakies tam mam w planach a jak wyjdzie to sie zobaczy na bierzaco :)

Powrot 15 sierpnia :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kam1l_slij
Udaje motocyklistę
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 1:08 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda
Model: Xl1000 v2
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Żory

#3 Post autor: kam1l_slij »

My docelowo mamy tylko nazwę miejscowości i parę przystanków reszta wyjdzie na miejscu 8) Na ile motorów jedziesz? Pozdrawiam
Prąd, paliwo, woda, olej ;)

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: kolim »

Na jednym :) Ciężko dwoma naraz kierować ;-)

naprawdopodobniej w cztery motory ;)

Co do miejsca docelowego też mamy. Jego tajemnicza nazwa to camp "Discoteqa" w Czarnogorze ;-) A kiedy tam dotrzemy i ile czasu tam będziemy to jedna wielka zagadka.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”