Ustroń - "Gospoda pod Czantorią"

W tym dziale możemy polecać sobie knajpki, zajazdy, karczmy itp.
Włócząc się po kraju fanie jest odwiedzić polecaną knajpkę.
Dobrze gdyby do nazwy i kilku słów o polecanym miejscu określone zostały współrzędne GPS. Utworzymy na tej podstawie zestaw POI do wgrania w Navi.
Wiadomość
Autor
tomekk
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 01, 2013 8:25 pm
Lokalizacja: Ustroń

Ustroń - "Gospoda pod Czantorią"

#1 Post autor: tomekk »

Witam wszystkich serdecznie,

jako, że jestem z Ustronia (śląskiego :)) ) to chciałbym Was zaprosić w moje tereny bo uważam, że kilka widokowych tras jest i warto się nimi pochwalić - w tym miejscu warto wspomnieć o ciekawych, zakręconych (może nie tak jak słynny "Dragon's tail") trasach prowadzących na przełęcz Salmopolską i Kubalonkę. Ponadto Ustroń to świetna baza wypadowa aby udać się stąd czy to na czeskie czy słowackie asfalty. Dla tych, którzy postanowią jednak dłużej przyjrzeć się temu co ma do zaoferowania Ustroń, a jest tego trochę (góra Czantoria, widokowa Równica czy kameralny Jaszowiec), chciałbym zaproponować odwiedzenie regionalnej restauracji "Gospoda pod Czantorią". Głównym atutem "gospody" jest fakt, że kuchnia serwuje dania lokalne wg starych receptur i od "A" do "Z" przygotowywane na miejscu a nie jak to ma miejsce w części dzisiejszych restauracji, gdzie serwuje się kupną garmażerkę :( Oczywiście w sytuacji kiedy postanowicie odwiedzić "gospodę" większą grupą też nie będzie problemu bo sala spokojnie pomieści 50 osób a i miejsce jest na zrobienie grilla czy zaserwowanie "regionalnego świniaka" :hyhy: Reasumując: czy Ustroń jest warto zobaczenia? - ZDECYDOWANIE!, czy w "gospodzie" dobrze nakarmią głodnego "biker'a"? - STANOWCZO TAK!, a dodatkowo dla wszystkich motocyklistów z forum na hasło "VARADERO" 8% RABATU! Jeżeli choć trochę Was zaciekawiłem i będziecie mieli dodatkowe pytania - WALCIE ŚMIAŁO! Jeżeli będziecie przejazdem i będzie potrzeba rezerwacji stolika, ew. przygotowania czegoś na szybko bo czas Was będzie naglił - WALCIE ŚMIAŁO NA PRIV'A! Co do Ustronia to zapraszam na stronkę: www.ustron.pl, co do "gospody" zapraszam na stronkę: www.podczantoria.pl lub na FB.

Pozdrawiam
tomekK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecamy sobie knajpki”