[K] Varadero z ogłoszenia opinie

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
krzysiek95030
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 05, 2017 7:27 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: KTM
Model: 530
Rocznik: 2008

[K] Varadero z ogłoszenia opinie

#1 Post autor: krzysiek95030 »

Ogólnie szukam motocykla(Varadero 1000)do max. 20tys,ogłoszeń są setki tylko które warte uwagi waszym zdaniem, które uważacie ze warto obejrzeć dajcie znać.
Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Wild Hog
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 484
Rejestracja: pn maja 24, 2010 1:22 am
Imię: Sylwek
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Londek

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#2 Post autor: Wild Hog »

Najpierw Ty coś wrzuć, z tych co Ci się podobają. Wtedy będzie można odnieść się jakoś do tego :isok:
Bond. James Bond.

krzysiek95030
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 05, 2017 7:27 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: KTM
Model: 530
Rocznik: 2008

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#3 Post autor: krzysiek95030 »

Znalazłem trzy ogłoszenia które mnie zainteresowały co myślicie po zdjęciach?? będę wdzięczny za pomoc. .https://www.otomoto.pl/oferta/honda-xl- ... mpaign=olx
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-var ... xtor=SEC-8
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-var ... xtor=SEC-8
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2017 12:27 am przez krzysiek95030, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PEPE64
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 992
Rejestracja: czw cze 22, 2017 11:45 pm
Imię: Piotr
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: 51.717457, 19.228985

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#4 Post autor: PEPE64 »

Trudno powiedzieć, jak się nie odpali i nie dosiądzie. Ale ja bym brał tą czarnulkę :whatup: z pierwszego linku. Z wyglądu ok, i najlepiej wyposażona. Grzane manetki, LEDy, gmole odpowiednie do sd2. Ta z drugiego linku tego nie ma, a ta z trzeciego, te gmole to ozdoba :thumbdown: Jak się wysypiesz, to się wgniotą w plastiki. Jedź zobaczyć tą pierwszą, jak się potargujesz, to też te pięć stówek zejdzie.
Motorynka Romet 50, WSK 175 Kobuz, WSK 175 Perkoz, Pannonia 250, CZ350 ((6V), CZ350 (12V), Jawa 350TS, Suzuki Savage LS650, Honda Transalp 600, Honda Varadero 1000.

Pawelmoto
Uczy się jeździć
Posty: 64
Rejestracja: ndz paź 09, 2016 6:31 pm
Imię: Paweł
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 1000VA
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Wadowice

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#5 Post autor: Pawelmoto »

Witam, koniecznie chcesz od Dilera ? ta czarna ma zmienione tarcze z przodu, zgubiona zaślepka z lewej strony od wahacza i dość mocno obdarta podnóżka pasażera w sensie aluminium od spodu poza tym całkiem ładna, czarna perła jak moja ;) Co do kolejnych dwóch ciężko coś powiedzieć bo zdjęcia są z dość daleka zrobione nie widać szczegółów. To co kolega mówił o gmolach na tej trzeciej że na ozdobę to hmmm mam dokładnie te same są na prawdę sztywne glebę przy zatrzymywaniu, ruszaniu czy na parkingu spokojnie zniosą może się tylko porysują a jak zrobisz nie daj bóg szlifa to i tak będzie gdzie indziej więcej szkód niż pęknięta owiewka :/ Czasem przeglądam olx pod kątem Xl1000 i z tego co widzę w ostatnim czasie lipa straszna sierpień wrzesień było kilka fajnych sztuk a teraz umarło :/

Z tego co patrzę to jedyna sztuka warta obejrzenia https://www.otomoto.pl/oferta/honda-var ... xtor=SEC-8
ale trzeba zapytać gościa ile ją ma i ile km zrobił tym moto, czy ściągał sam na własną rękę czy przez handlarza czy coś robił coś wymieniał.
Opis moto wskazuje na kogoś słabego w temacie ale może kupił stwierdził że za ciężki i sprzedaje. Trzeba by obejrzeć przejechać się posłuchać puścić kierownice itp ;)
Nie spiesz się z zakupem kolego.

krzysiek95030
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 05, 2017 7:27 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: KTM
Model: 530
Rocznik: 2008

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#6 Post autor: krzysiek95030 »

Dzięki koledzy za spostrzeżenia,pozostało by podjechać i obejrzeć..

Awatar użytkownika
Wild Hog
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 484
Rejestracja: pn maja 24, 2010 1:22 am
Imię: Sylwek
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Londek

Re: [K] Varadero z ogłoszenia opinie

#7 Post autor: Wild Hog »

Tak jak koledzy piszą.... na zdjęciach wszystko ładne....
Sam wiem jak byłem oglądać "ładną" sztukę, która na miejscu odpychała swoim wyglądem - taka zaniedbana.
Znajdź co Ci mniej więcej pasuje, podzwoń - czasem w rozmowie wstępnej możesz stwierdzić, że nie warto i jedź oglądać. Przy której szybciej zabije serce ta Twoja :whatup:

A ta pomarańczowa to jak moja :) ......tylko te zegary takie oczojebne.....
Bond. James Bond.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”