Forum Hondy Varadero

Forum dotyczące motocykla Honda Varadero XL1000V/XL125V oraz podróży
Teraz jest Pt lis 15, 2019 7:24 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr sie 21, 2019 3:14 pm 
Motocyklista jak się patrzy !!!

Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Szanowni Forumowicze!

Zbliża się termin opłacenia usług hostingu oraz domeny. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wpłacania środków na poniższe konto - kwota dowolna, sugerowana 35 zł. Wsparcie jest oczywiście dobrowolne.
Kod:
Mariusz Gorski, 87-100 Toruń, ul.Pana Tadeusza 2/2
Nr konta: 44 9550 0003 3024 0201 1659 0001
Tytułem: Utrzymanie Forum HVP + ksywka np. Utrzymanie Forum HVP - M@rio

Osoby, które wpłacą pieniądze, prosimy także o wpisanie się na listę w tym temacie (viewtopic.php?f=91&t=9973) - tylko informacja o dokonanej wpłacie, bez kwoty.

Wszelkie pytania nietechniczne można kierować do Mariusza (M@rio).

Mamy nadzieję, że i tym razem się uda! :)

PostNapisane: Śr sie 21, 2019 5:22 pm 
Uczy się jeździć

Imię: wampir
Model: xl1000v
Rocznik: 2008
za te ponad 20 stron wątków bez odpowiedzi wstydził byś sie żebrać pienądze na jak ty to mówisz utrzymanie forum . ty chyba nie byłeś nigdy na forum z prawdziwego zdarzenia ! 35pln ty chyba na łeb upadłeś ...zamknąć to dziadostwo i za uczciwa prace sie weź moderatorze od 7 boleści !!!wstydź sie :thumbdown:

PostNapisane: Śr sie 21, 2019 6:16 pm 
Sympatyk Weteran

Imię: Maciek
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2011
herpe napisał(a):
za te ponad 20 stron wątków bez odpowiedzi wstydził byś sie żebrać pienądze na jak ty to mówisz utrzymanie forum . ty chyba nie byłeś nigdy na forum z prawdziwego zdarzenia ! 35pln ty chyba na łeb upadłeś ...zamknąć to dziadostwo i za uczciwa prace sie weź moderatorze od 7 boleści !!!wstydź sie :thumbdown:

Zaparz sobie melisy i zastanów się zanim ponownie naciśniesz enter.
Wpis jasno pokazuje kim jesteś. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nie chcesz, nie płać ale nie pierdol i nie obrażaj, na forum Yamahy byłbyś już za drzwiami.

PostNapisane: Śr sie 21, 2019 7:12 pm 

Imię: Staszek
Model: XL1000V
herpe napisał(a):

Dla sprostowania, bo może ktoś jeszcze o tym nie wie:
- "dział administracyjny" nie czerpie zysków z działalności forum
- poświęca swój prywatny czas na utrzymanie forum we względnym porządku i ogólnie przyjętej kulturze

Po przeczytaniu takiego komentarza ręce opadają. Pewnie bardziej stonowani koledzy pozostawiliby ten wpis bez komentarza, lub go po prostu usunęli. Ja tak nie umiem, więc świadom konsekwencji, napiszę:

herpe - nie umiesz pisać (wnioskuję to z twoich "błyskotliwych" posów) więc i z czytaniem ze zrozumieniem pewnie też masz kłopot.
Napiszę więc tak, abyś zrozumiał:
Nikt cię tu nie zapraszał, na siłę nie trzyma i nie zmusza do płacenia. Nie podoba się ? to wypierdal..j
Ogarniasz?

PostNapisane: Śr sie 21, 2019 9:57 pm 

herpe napisał(a):
Uściślijmy kilka kwestii.
-Forum należy do Pretora i formalnie to on jest właścicielem. Ja pełnię rolę administratora.
-Od momentu rejestracji (czyli od 2012 roku) działam na forum na zasadach non-profit. Brałem czynny udział w odbudowie HVP, o czym masz prawo nie wiedzieć. Nie wziąłem za to ani grosza, choć pojawiały się głosy ze strony użytkowników, że należy się nam nadwyżka ze zbiórki (zbiórka na lata 2013/2014).
-Model finansowania nie jest "żebraniem" jak to nazwałeś, a wyborem użytkowników. Kilka lat temu padło pytanie - dobrowolna zbiórka, czy natarczywe reklamy. Forumowicze wybrali zbiórkę.
-Na wiele z postawionych pytań nie ma odpowiedzi wprost. Bardziej cenię brak odpowiedzi niż odpowiedzi, które w konsekwencji mogą prowadzić do bezsensowych kosztów, uszkodzeń motocykla lub nawet utraty zdrowia. Nie każdy jest ekspertem lub na takiego się kreuje.
-Byłem i jestem użytkownikiem wielu for. Błędem jest porównywanie for ogólnotematycznych do for monotematycznych. Motocyklistów, którzy jeżdżą Varadero jest mniej niż wszystkich motocyklistów w ogóle (wydawałoby się logiczne, ale wolę to podkreślić), tym samym HVP nie ma prawa konkurować z np. forum motocyklistów. Takie porównanie zahacza o ignorancję.
-Wspomniana kwota jest sugerowana i przy takich wpłatach mamy temat zbiórek na 2 lata z głowy. Każda złotówka się liczy, a nie tylko wpłaty sugerowane, co staramy się w miarę naszych możliwości i budżetu doceniać.
-Nie możesz patrzeć na innych ludzi przez pryzmat siebie. Może to być trudne, ale postaraj się sobie wyobrazić, że są jeszcze osoby, które legalnie pracują w Polsce na nie-śmieciówkach, uczciwie płacą podatki i w wolnym czasie, zupełnie za darmo działają na rzecz jakiejś społeczności.

PostNapisane: Cz sie 22, 2019 6:22 am 
Uczy się jeździć

Imię: wampir
Model: xl1000v
Rocznik: 2008
to jest tylko i wyłącznie moja opinia !!! podejrzewam ze wielu uczestników forum myśli tak samo jak ja możne nawet ktoś kogo bardzo dobrze znasz ale nie wypowie sie w tej kwesti z wiadomych powodów .nie namawiam tutaj nikogo do niepłacenia jeśli dobrze przeczytałeś mój wpis, jedynie ludzie musza zakumać ze nie jest to wszystko takie cacy a odpowiedzi na pytania czy tez jakieś dyskusje sprowadzają sie praktycznie do jednych i tych samych osób ....domniemam ze zagorzałych składkowiczów ze słynnej kasty pod wodzą cezara Pretora

PostNapisane: Cz sie 22, 2019 11:25 am 

Imię: Staszek
Model: XL1000V
herpe napisał(a):
to jest tylko i wyłącznie moja opinia !!! podejrzewam ze wielu uczestników forum myśli tak samo jak ja możne nawet ktoś kogo bardzo dobrze znasz ale nie wypowie sie w tej kwesti z wiadomych powodów .nie namawiam tutaj nikogo do niepłacenia jeśli dobrze przeczytałeś mój wpis, jedynie ludzie musza zakumać ze nie jest to wszystko takie cacy a odpowiedzi na pytania czy tez jakieś dyskusje sprowadzają sie praktycznie do jednych i tych samych osób ....domniemam ze zagorzałych składkowiczów ze słynnej kasty pod wodzą cezara Pretora

Czemu zawsze znajdzie się jakiś frustrat, który z braku czasu i chęci lub lenistwa zamiast najpierw poczytać (użyj czasami funkcji szukaj) i POMYŚLEĆ, dopatruje się wszędzie spisku, przekrętu i złodziejstwa??? Nasze forum, to nie rząd !!!! Tu nie kradną!!!
Czemu pod pretekstem wyrażenia "wyłącznie własnej opinii" (do czego ma oczywiście prawo) na ogólnym forum ubliża innym?

Poczytaj jaka kwota jest potrzebna, jaka była średnio zbierana w takich akcjach poprzednio, ilu było wpłacających (te dane są dostępne dla wszystkich) i przy zastosowaniu elementarnych podstaw matematyki wyliczy skąd bierze się SUGEROWANA kwota wpłat, które są DOBROWOLNE.
To, że na forum zarejestrowana jest spora ilość użytkowników, nie oznacza, że są oni aktywni. Niestety większość to "Janusze motoryzacji" , którzy rejestrują się jedynie po to, aby zadać pytanie typu:
- kupiłem i nie odpala - co zrobić?
I jak się nie dziwić, że na tak merytorycznie postawione pytanie nie ma kilkudziesięciu trafnych i natychmiastowych odpowiedzi???

Tak na marginesie, to cytując twój wpis:
herpe napisał(a):
juz po problemie sprzedalem strupa kupilem ktm 1290 super adventure r zegnaj viadro !!!!

co jeszcze robisz na tym :
herpe napisał(a):
kolego na tym forum wieje trupem :thumbdown: tutaj nic nie zdziałasz lepiej allegro olx i inne fora gdzie sie coś dzieje !!!
forum???
Po co się męczysz?
Kolejny raz posłużę się twoim wpisem:
herpe napisał(a):
to jest tylko i wyłącznie moja opinia !!! podejrzewam ze wielu uczestników forum myśli tak samo jak ja...

i powtórzę - spierd..j (opuść nasze podłe grono).

ps.: Jeśli jakiś Janusz poczuł się urażony, to przepraszam ;)

PostNapisane: Cz sie 22, 2019 6:59 pm 

herpe napisał(a):
domniemam ze zagorzałych składkowiczów ze słynnej kasty pod wodzą cezara Pretora
Pudło, tych osób na forum nie ma od 2013 roku :)

Panowie, dość dyskusji i wzajemnego nakręcania się - w dniu 23.08.2019, po godzinie 12:00 porządkuję i zamykam temat.

PostNapisane: Cz sie 22, 2019 10:59 pm 
Sympatyk Weteran

Imię: Piotr
Widać, że kolega herpe lubi wkładać kij w mrowisko. Wywołując gównoburzę, wyzwala w podświadomości forumowiczów mechanizmy emocji: złości, buntu, oburzenia :xyz: :mad2: :cenzored:
Takie hejtowanie postu o składce, nie odniesie tu raczej żadnych efektów. Kto nie zamierza wesprzeć forum, i tak tego nie zrobi. Kto wspiera, wpłaci jeszcze szybciej (brawo Staszek).
Z drugiej strony, (,,każda złotówka się liczy,,) nawet sugerowana suma 35 zeta, to raptem 7 litrów wachy. Można zrobić sobie wycieczkę wiadrem na 100km, a właściwie na 50, bo trzeba przecież wrócić :hystery: Jeżdżąc wokół komina, czasem nakręci się wiecej. Ja wiem, że niektórzy mają niechęć do wszekich opłat, składek i datków, sam zresztą do nich należę :S , ale będąc w tak elitarnej grupie, jak Forum Hondy Varadero, wstyd zabierać głos w sprawie takiej sumy raz na dwa lata...
James, nie zamykaj postu jutro, poczekaj chociaż tydzień. Nie każdy ma czas zaglądać tu co dzień, a paradoksalnie post kolegi herpe, przeniesie więcej korzyści niż strat...
...jestem numerem 5 :isok2:

Stephen King

PostNapisane: Śr sie 28, 2019 9:32 am 
Sympatyk Weteran

Imię: Waldek
Marka motocykla: Suzuki V-strom
Model: DL 650 A
Rocznik: 2010
Ale mi ciśnienie podniósł post herpe , mała bania . Tak więc herpe , chuj cię to obchodzi na co wydaję swoją kasę . Na utrzymanie forum , na Owsiaka , czy na dziwki pod lasem , moja kasa i moja decyzja . Tak więc james i Staszek 1 jeżeli macie ochotę, to możecie sobie pierdzielnąć browca za część mojej składki , a resztę przeznaczcie na działanie forum . Jeszcze coś , jak macie kontakt do Pretora to mu przekażcie że do Ślepi Małej wiozę dla niego porządną flachę soku z gómijagód .

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]