Moto Wigilia

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Bajka

#31 Post autor: Bajka »

Dla nas im wcześniej tym lepiej bo jeszcze czeka nas powrót do domu, a radarów po drodze ustawili od groma i ciut-ciut. :roll:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#32 Post autor: Dukii »

Bajka pisze:Dla nas im wcześniej tym lepiej bo jeszcze czeka nas powrót do domu, a radarów po drodze ustawili od groma i ciut-ciut. :roll:
Ale impreza bedzie do rana wiec nie bedziecie musieli się tak śpieszyć :lol: :lol: :wink:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#33 Post autor: smutek »

Pani menager mocno negocjuje cene alkoholu :evil: :?

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#34 Post autor: Dukii »

smutek pisze:Pani menager mocno negocjuje cene alkoholu :evil: :?
nie poddawaj się... pamiętaj że i tak knajpy dużo zarabiają na alkoholu wiec mozna sporo zejsc z ceny :wink:

Bajka

#35 Post autor: Bajka »

Do rana :shock: :shock: :shock:
Dukii ja w trakcie dobranocki to już ziewam :D , a ostatni raz do rana to siedziałam przed maturą :oops:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#36 Post autor: Dukii »

Bajka pisze:Do rana :shock: :shock: :shock:
Dukii ja w trakcie dobranocki to już ziewam :D , a ostatni raz do rana to siedziałam przed maturą :oops:
widocznie jakieś nudne dobranocki oglądasz :lol: :lol:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#37 Post autor: smutek »

Jest mi bardzo przykro ale pani menager jest głupią rurą :x i niestety w żaden sposób nie da sobie wytłumaczyc że alkohol na wigili to podstawa :? :wink: a w dodatku proponuje cenę jak za bal sylwestrowy(oczywiście dla członków AA , BO BEZ ALKOHOLU).... więc proponuje zmienic lokalizację
Jestem na etapie poszukiwań .....powiem szczerze ,że nie jest łatwo :cry:

ps. cena to 100 zł za osobę ...... głupia rura

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#38 Post autor: Dukii »

głupia :lol:

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#39 Post autor: Dobry »

Można wręcz powiedzięć że "bardzo głupia rura"( oj pani Menager nie wie Pani co Pani straciła ). Tak zacne grono TOWARZYSZY chciało odwiedzić lokal a tu "" klub AA"'. Nasz "wieszcz Kargul" by powiedział "toć to SZOK".
:shock: :shock: :shock: Ps. Smutek weś namiar na panią Menager to prześlemy jej zdjęcia z prawdziwej Wigilli (wraz z opinią innego Menagera).
troszeczkę już jeżdzę

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#40 Post autor: smutek »

Obawiam sie mili państwo ,że nie ma lokalu w warszawie który oferował by alkohol w cenie :evil: ale mam kilka propocji www.banjaluka.pl www.podwale25.pl

proszę o komentarze
Ostatnio zmieniony czw lis 08, 2007 9:56 am przez smutek, łącznie zmieniany 2 razy.

Bajka

#41 Post autor: Bajka »

Smutek, coś nie tak z tymi adresami, pierwszy przerzuca na stronę teatru lalek, a drugiego nie ma :( Przynajmniej u mnie :lol: :wink:
P.S.
Nie nazywajcie Pani menager "rura" bo obrażacie rurę. :oops:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#42 Post autor: Dukii »

smutek pisze:Obawiam sie mili państwo ,że nie ma lokalu w warszawie który oferował by alkohol w cenie :evil: ale mam kilka propocji www.banjaluka.pl www.kompaniapiwna.pl

proszę o komentarze
to jest chyba kampania nie kompania... :?

żaden klub nie da Ci alkoholu w cenie.. ale można rozmawiać o pewnym obniżeniu cen w stosunku do cennika.... według moich informacji można by zejsc około 30%....

spróbuj Lolka... mają tam takie osobne sale które wynajmują...

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#43 Post autor: smutek »

Bajka pisze:Smutek, coś nie tak z tymi adresami, pierwszy przerzuca na stronę teatru lalek, a drugiego nie ma :( Przynajmniej u mnie :lol: :wink:
P.S.
Nie nazywajcie Pani menager "rura" bo obrażacie rurę. :oops:
Już się poprawiłem :roll:

@Duki negocjować ceny można , ale nie w grudniu :? i nie przy tej ilości osób, a lolka spróbuję :wink:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#44 Post autor: Dukii »

rzeczywiście.... to okres kiedy wszystkie firmy coś robia dlatego knajpy są tak rozbestwione.... :?

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#45 Post autor: smutek »

Proponuję Banja Lukę .Bardzo dobre jedzenie , 80 zl za osobę, istnieje opcja potraw typowo wigilijnych....ale czy chcemy????

ps.Cena może nie różni sie od poprzedniej ale w porównaniu do "rury" menager jest bardzo miły i ilość potraw jest bez porównania :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”