VIM10 - 9-12 maja 2008, Zanka, Węgry

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#31 Post autor: Pretor »

No to szkoda.

MarekM ???

Stoldar i Bajka ???
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Bajka

#32 Post autor: Bajka »

Brak doświadczenia w temacie wyklucza nasze kandydatury. Stawiamy na Marka M. jako na "znawcę tematu".

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#33 Post autor: Wojtek »

koordynator potrzebny tym bardziej ze jest juz nas 25
Pozdrawiam Wojtek

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34 Post autor: Pretor »

Bajka. Kierownik wyprawy ma tylko za zadanie koordynowanie samego dojazdu i ew. informacji tutaj w Polsce. O sam VIM to się martwić będą węgierscy koledzy.

Uważam, że jak nie znajdziemy kogoś kto popilotuje całośc to jak zwykle każdy zawinie tyłek na swój sposób i nie będzie wspólnej wyprawy ani wspólnych ew. vimowskich gadżetów itp itd.

Ja osobiście nie jadę. W innym wypadku wziąłbym to na siebie.

Skoro jedzie 25 osób (podejrzewam że są to zarówno ludzie z VCP i HVP) to może jeden się znajdzie. Nie mam uprzedzeń do kolegów z VCP ale chyba będzie łatwiej ogarnąć naszą grupę gdyż się lepiej tutaj znamy.

Wojtek. A może Ty?
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

stoldar

#35 Post autor: stoldar »

Dobrym pomysłem była wypowiedź MarkaM. na forum VCP :"Sugeruje natomiast aby pierwszy krok zrobili Prezesi / Administratorzy stron...".
Nie ma co liczyć na "młodą krew", bo uważam, że potrzebne jest tu doświadczenie z takich imprez :!:

Do 15 marca br. jest termin wpłat, więc po tym terminie powinna skrystalizować się liczba uczestników z Polski.
W tej chwili jesteśmy w czołówce, na pewno będzie tam nas widać i słychać :lol:

Uważam, że "wodzowie" obu klubów powinni opracować spójny plan naszej prezentacji na VIM10, bez większego eksponowania problemów z obecnymi podziałami na tych z HCP czy VCP. I tak będzie to pewnie widoczne , bo oba kluby już szykują swoje nowe stroje...

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#36 Post autor: Pretor »

Nie no teraz to się zaczyna jazda. :lol: :lol:

Teraz MarekM pisze na VCP a my go cytujemy na naszym forum. :lol:
Przecież takie sugestie sam może u nas napisać.

Nie róbmy wielkiej polityki z tego wyjazdu i nie udawajmy przed światem, że stanowimy jedność bo to bedzie hipokryzja.
Nie widze nic w tym złego że w tak wielkim kraju są dwa kluby hondy varadero.

Uważam że obydwie grupy powinny jechać w swoich barwach pod jednym sztandarem.

Na koniec dodam, że na dzień dzisiejszy Honda Varadero Poland nie ma żadnych problemów z podziałami jak to sugerował Stoldar. Jestem pozytywnie nastawiony do VCP i wielu z kolegów bardzo lubie i miło wspominam.
:wink: :lol:

Proponuję zrobić ciuchy klubowe (polar, polo, czapeczka) i w tym pojechać. Do tego czasu będziemy mieli też wspaniały sztandar który zapewne zawiśnie nad Balatonem.
Tak naprawdę z praktyki to wyjazd będzie wyglądał tak, że pojedzie kilka małych grupek a nie jedna duża. Dlatego nie ma co teraz ustalać co jak i kiedy, bo to tydzień lub dwa przed wyjazdem się ustali.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#37 Post autor: Wojtek »

i mamy zagwozdke, bo niektorych uczestnikow 2 forów czeka poważny dylemat jak w kawale z żabą:
- "Król Lew mowi do zwierzat
- ładne na lewo, inteligentne na prawo,
- na co żaba ... no przeciez sie nie rozerwę !"

z tym akcentem do nastepnego
Pozdrawiam Wojtek

stoldar

#38 Post autor: stoldar »

Pewnie tak będzie, jak piszesz Pretor ... pojedzie kilka grupek i chyba dla ludzi nie jest ważne w jakich polarkach czy pod jakimi SZTANDARAMI :lol:
Niektórzy będą mieli chociaż nalepeczki :shock: klubowe ...
O Twój opis "praktyk" takich wyjazdów mi chodziło, może warto, skoro piszesz, że nie ma problemów, dogadać się, wybrać jakieś wspólne prezenty, motywy przewodnie "POLAND". "Wódz" kreuje takie tematy :wink: i może któryś wpadnie na dobry pomysł :!:

Bajka

#39 Post autor: Bajka »

Ja chcę jechać na VIM :!: :!: :!: co samo w sobie nie jest proste do zorganizowania. I chcę jechać z ludźmi, którzy z powodu wspólnego wyjazdu będą się cieszyć, nie interesuje mnie, który klub będą reprezentować. W moim przypadku problem żaby odpada :lol: .
Łącznikiem ma być dobra zabawa, wspólna jazda, język polski.
Więc Ci co będą chcieli, na pewno sie spotkają.

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#40 Post autor: Wojtek »

żaba - to tylko dowcip bo nawet jak przyjada Rangersi bedzie pewnie fajnie ...
Pozdrawiam Wojtek

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#41 Post autor: Grzesiek »

Zgadzam się z Bajką w całej rozciągłości , przecież o to chodzi aby dobrze się bawić w towarzystwie sympatycznych ludzi ... :lol: :lol: :lol:
A ponieważ w tym kraju wszystko robi się za pięć dwunasta , konkrety pojawią się za pewne tydzień przed wyjazdem .
Myślę że otwarcie sezonu to idealny moment aby zainteresowani się dogadali ( jeżeli będą obecni a myslę że tak ) gdzie i o której się spotykają i do boju.

poxdrawiam
Grzesiek

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#42 Post autor: smutek »

Grzesiek pisze:Zgadzam się z Bajką w całej rozciągłości , przecież o to chodzi aby dobrze się bawić w towarzystwie sympatycznych ludzi ... :lol: :lol: :lol:
A ponieważ w tym kraju wszystko robi się za pięć dwunasta , konkrety pojawią się za pewne tydzień przed wyjazdem .
Myślę że otwarcie sezonu to idealny moment aby zainteresowani się dogadali ( jeżeli będą obecni a myslę że tak ) gdzie i o której się spotykają i do boju.

poxdrawiam
Grzesiek
Amen :D

giemziorek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 369
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:37 pm
Lokalizacja: Warszawa

#43 Post autor: giemziorek »

A czy na VIM mozna sie zalapac czyms innym niz Wiadrem? :)

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#44 Post autor: smutek »

giemziorek pisze:A czy na VIM mozna sie zalapac czyms innym niz Wiadrem? :)
Wydaje mi sę że bez problemu ,ale to tylko teoretycznie bo nigdy nie byłem :D

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#45 Post autor: Zimny »

giemziorek pisze:A czy na VIM mozna sie zalapac czyms innym niz Wiadrem? :)


Nie :cry: tylko 125 i 1000 Wiadra

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”