VIM10 - 9-12 maja 2008, Zanka, Węgry

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#61 Post autor: smutek »

Jestem za :wink:
I właśnie sobie przypomniałem że mam fajny nocleg w korbielowie ,może nie jest hotel z łazienką w każdym pokoju ale pani Krysia zrobiła by nam śniadanie z wędliną własnego wyrobu a zapewniam że warto , nocuję u niej zawsze jak jestem na nartach w korbielowie

Jeśli są chętni na ten nocleg to proszę się wpisywać albo dawać inne propozycję 8)
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#62 Post autor: Grzesiek »

No jak u Pani Krysi to będziecie mieć zajebiście :lol: :lol: :lol:
Tylko nie zabalujcie za ostro :lol:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

stoldar

#63 Post autor: stoldar »

A masz Smutek namiary w tym Korbilowie ? Co to za "przystań" ?

Muszę powiedzieć o planach ludziom ode mnie...
Może ktoś wytyczyć mniej więcej naszą drogę, żeby sobie zobaczyć na mapie ?

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#64 Post autor: Grzesiek »

Proszę bardzo :
Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Esztregom - Zanka
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

stoldar

#65 Post autor: stoldar »

Dzięki , zapuszcze zaraz w Google i po przesuwam punkciki, zobaczymy ile to km od nas :D

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#66 Post autor: Zimny »

Grzesiek pisze:No jak u Pani Krysi to będziecie mieć zajebiście :lol: :lol: :lol:
Tylko nie zabalujcie za ostro :lol:
Nie będziecie mieć zajebiście :wink: tylko do nas dobijasz w czwartek bez gadania :lol:

Twój plan bardzo mi się podoba :lol: a autostradą to można jezdzić autem . Łaknę ładnych widoków jak kania dżdżu :D :lol: :D :lol:

stoldar

#67 Post autor: stoldar »

Grzesiek pisze: Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Esztregom - Zanka
A może tak ?:
Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Komarom-Kisber-Zirc-Veszprem-Zanka

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#68 Post autor: Grzesiek »

stoldar pisze:
Grzesiek pisze: Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Esztregom - Zanka
A może tak ?:
Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Komarom-Kisber-Zirc-Veszprem-Zanka
dla mnie może być
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#69 Post autor: Zimny »

Grzesiek pisze:
stoldar pisze:
Grzesiek pisze: Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Esztregom - Zanka
A może tak ?:
Korbielów - Dolny Kubin - Rozemberok - Banska Bystrica - Zvolen - Komarom-Kisber-Zirc-Veszprem-Zanka
dla mnie może być
Dla mnie też :lol:
Tu można się pobawić co do trasy
http://maps.google.pl/maps

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#70 Post autor: Przemek »

Polecam trasę którą planujecie. Dopiero co zrobiłem ją ale w przeciwnym kierunku - tyle tylko że granice przekraczałem w Suchej Horze a nie w Chyżnem (nocowanko było w Zakopanem). Jechałem też przez Budapeszt i jeśli będziecie mieli ze dwie godzinki wolne to zatrzymajcie się. Śliczne miasto :) .
Byłem również w Zance w celu sprawdzenia przygotowań do VIMu :P . Zarówno nad Balatonem jak i w całych Węgrzech trwała wielka akcja sprzątania. Dosłownie wszędzie mijałem grupki ludzi ubranych w zielone kamizelki, którzy zbierali śmiecie. Widać że poważnie traktują czystość.
KUPCIE WINIETY. Koszt niewielki (moto na 4 dni kosztuje ok. 2,5 EUR) a będziecie mieli święty spokój. Lokalna policja potrafi upierać się że droga po której jedziesz podlega opłacie. Oczywiście jak ktoś się czuje na siłach może próbować dyskutować :evil: :roll:
Ceny podobne jak u nas. Możliwości porozumiewania się z miejscowymi - ograniczone :D.
W kierunku pólnocno-zachodnim od Zanki jest miejscowość Sumeg (u z dwoma kropkami) - jest tam fajny zamek POLECAM.
nieaktualne

stoldar

#71 Post autor: stoldar »

Na stronie Organizatortów VIM10 napisali ,że wykupili nam od 9-05-08 piątku 0:00 do poniedziałku 12-05-08 do 24:00 winiety .
Podstawą zapłaty jest rejestracja na VIM 10 i nasza tablica rejestracyjna na moto.
Może kto zna lepiej angielski potwierdzi zapis ze strony organizatorów?

Grzechutek

#72 Post autor: Grzechutek »

My wjeżdżamy na Węgry 9 maja z Rumunii, także spotkamy się na miejscu (5 Wiader i jeden GS Adventure)

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#73 Post autor: Grzesiek »

Wiem od Smutka że już rezerwujecie noclegi w Korbielowie .
Ustalmy konkretnie o której się spotykamy bo może będą inni chętni do wspólnej jazdy .
Proponuję Oravsky Podzamok , godzina 9.30 -10.00 . Co Wy na to ?
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

stoldar

#74 Post autor: stoldar »

A może spotkamy się w Korbielowie i potem razem większą ilościa maszyn ? Godzina 10.00 to pewnie dopiero ekipa się zbierze w Korbielowie...
Rezerwacja poszła tu www.hotelfero.pl
i chyba do Pani Krysi ... :lol:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#75 Post autor: smutek »

No to ekipa niech się zbiera wcześniej bo 10 to bardzo dobra pora , mamy do Oravsky Podzamok jakieś pół godz z Korbielowa
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”