Moto GP BRNO - 19.08.2007

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#61 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:Drodzy koledzy- do MOTO GP w BRNIE pozostał już tylko miesiąc.
Jak na razie lista wyjazdowa wygląda imponująco - pomimo tego że każdy ma inny pomysł na dojazd to mam nadzieję że spotkamy się na miejscu .
Podsumowując - lista wygląda następująco:

1. Dukii - 100%
2. Pretor - 100%
3. Konrad - 100%
4. Giemziorek - 100%
5. Memo - 100% (zapewnić namiot pięciogwiazdkowy)
6. Gizmo - 100%
7. Kumpel Gizma na v-stromie - 100%
8. Aldek - być może czyli 50%
9. Marek M - na dwoje babka wróżyła
10. Przemek - j.w.

Licząc w przybliżeniu, na 18-go trzeba zamówić 100 piw i kilka kurek z rożna :lol:
pzdr
Lista jest znacznie obszerniejsza :lol:

I tak: Ja jadę jeszcze ze znajomym na FJR-ce i może w Bielsku dołaczy do Nas znajomy :lol: :lol:

Wczoraj mieliśmy spotkanie i Gizmo mówił o jakimś kumplu na yamaszce :lol:

Liczyliśmy i we czwartek z Wawy rusza około 7 motocykli. :lol: :lol:

Ja ruszam najpewniej w sobote z samego rana (pewnie gdzieś koło 4) :lol:

sid

#62 Post autor: sid »

Witam
Z zainteresowaniem śledzę temat od początku. W tej chwili jestem na urlopie, wracam we wtorek. Już miałem sygnał, że z Opola wybiera się ekipa, najprawdopodobniej cztery motory. Wyjazd najprawdopodobniej w niedzielę wcześnie rano. Mam nadzieję że odnajdę was na miejscu. Co do dalszego podróżowania to niestety muszę wracać w niedzielę.
Pozdrowienia

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#63 Post autor: Dukii »

numer tela do Ciebie mamy wiec możemy jakoś się zdzwaniać na miejscu :roll:

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#64 Post autor: Konrad »

Hej chłopaki w górę p…. i dziewczyny też. Dyskusja coś przycichła, czy to znaczy, że starym zwyczajem kończymy podróżą palcem po mapie :cry: ? Jeśli jeszcze ktoś jest nadal chętny to ja najchętniej ruszyłbym w środę 15 rano 8) aby nie tracić czasu. Do weekendu coraz bliżej, trzeba coś w końcu ustalić.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#65 Post autor: Dukii »

Konrad pisze:Hej chłopaki w górę p…. i dziewczyny też. Dyskusja coś przycichła, czy to znaczy, że starym zwyczajem kończymy podróżą palcem po mapie :cry: ? Jeśli jeszcze ktoś jest nadal chętny to ja najchętniej ruszyłbym w środę 15 rano 8) aby nie tracić czasu. Do weekendu coraz bliżej, trzeba coś w końcu ustalić.
Przycichła bo już wszyscy, no prawie, zadeklarowali się i już każdy czyści swoje viaderko na wyjazd :lol: :twisted:

@Konrad, Ty zabierasz wcześniejszą grupę a ja tą co tylko na weekend leci:-) Ty umawiaj wcześniejszą a ja bede umawiał tą poźniejszą.

@Przemek, Aldek, MarekM, wiecie już czy jedziecie????

Zgodnie z ustaleniami spotykamy się wszyscy w wiedniu (bedziemy się łapać telefonicznie lub umówmy się w konkretnym miejscu - nie znam wiednia wiec czekam na propozycje) i z wiednia w sobote po południu jedziemy do Brna na "spokojny" capming... :lol:

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#66 Post autor: Konrad »

OK kto jedzie w środę t.j. 15 tel do mnie 608 208 445 i potwierdzenie na forum. Proponuje spotkać się nie w Wiedniu lecz 50km przed Wiedniem miejscowość MIKULOV CZECHY jadąc w stronę granicy Austriackiej po prawej stronie jest hotel ZAMECEK nie sposób go przegapić. W Wiedniu ciężko będzie się znaleźć. Godzinę można domówić. To jest moja propozycja, może ktoś ma inną. W środę wyjazd 7.00 rano. Do końca przyszłego tygodnia wszyscy, którzy jadą w środę rano proszę o 100% potwierdzenia. Trasa Warszawa Praga Brno Wiedeń, szczegóły do ustalenia. Namiot karimata obowiązkowe jedziemy na tzw. pałkę więc może być ciężko z miejscówkami w hotelach itp.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#67 Post autor: Przemek »

Dukii pisze:
Przycichła bo już wszyscy, no prawie, zadeklarowali się i już każdy czyści swoje viaderko na wyjazd :lol: :twisted:

@Konrad, Ty zabierasz wcześniejszą grupę a ja tą co tylko na weekend leci:-) Ty umawiaj wcześniejszą a ja bede umawiał tą poźniejszą.

@Przemek, Aldek, MarekM, wiecie już czy jedziecie????
Na razie nie wiem. W przyszłym tygodniu będę szefa przekonywał, że przez 1 dzień firma się nie zawali jak mnie nie będzie :o
Jak pójdzie dobrze to melduje się u Ciebie Dukii w piątek wieczorem :roll:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#68 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:
Dukii pisze:
Przycichła bo już wszyscy, no prawie, zadeklarowali się i już każdy czyści swoje viaderko na wyjazd :lol: :twisted:

@Konrad, Ty zabierasz wcześniejszą grupę a ja tą co tylko na weekend leci:-) Ty umawiaj wcześniejszą a ja bede umawiał tą poźniejszą.

@Przemek, Aldek, MarekM, wiecie już czy jedziecie????
Na razie nie wiem. W przyszłym tygodniu będę szefa przekonywał, że przez 1 dzień firma się nie zawali jak mnie nie będzie :o
Jak pójdzie dobrze to melduje się u Ciebie Dukii w piątek wieczorem :roll:
Daj znać jak najszybciej :lol: :lol: :lol:

@MEMO a co z Tobą????

Aldek

#69 Post autor: Aldek »

Ja Panowie odpadam z wyjazdu do Brna z braku czasu i nawału obowiązków. Bawcie się dobrze, szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu...

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#70 Post autor: Dukii »

Aldek pisze:Ja Panowie odpadam z wyjazdu do Brna z braku czasu i nawału obowiązków. Bawcie się dobrze, szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu...
Szkoda :cry:

next time :lol:

jak budowa domu idzie???? (nie wiem czy z takim pytaniem nie powinniśmy przenieść się na formu Muratora :lol: :lol: )

Aldek

#71 Post autor: Aldek »

Idzie tak jak widać Dukii. Wszystkie wyjazdy muszę odwoływać. :(

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#72 Post autor: Dukii »

Za rok znowu będzie pewnie Moto GP w Brnie :lol: To pojedziemy :lol:

Kończ szybko budowę bo szykujemy się na parapetówe :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:

Aldek

#73 Post autor: Aldek »

MotoGP w Brnie będzie napewno w przyszłym roku i mam nadzieję, że się uda pojechać. Varaparapetówa brzmi nieźle ale jeszcze trochę czasu upłynie niestety. Po tym jak Cię Dukii widziałem ostatnio w Road66 to już wiem że na takie imprezy się nadajesz... :lol:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#74 Post autor: Dukii »

Aldek pisze:MotoGP w Brnie będzie napewno w przyszłym roku i mam nadzieję, że się uda pojechać. Varaparapetówa brzmi nieźle ale jeszcze trochę czasu upłynie niestety. Po tym jak Cię Dukii widziałem ostatnio w Road66 to już wiem że na takie imprezy się nadajesz... :lol:
poprostu byłem trochę zmęczony życiem :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

to mam nadzieje ze chociaż gdzieś usiądziemy przy wodzie sodowej :wink: po naszym powrocie z Brna :lol:

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#75 Post autor: MarekM »

Odpadam. Praca, dom, żona, dzieci... :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”