Motooiler

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
olo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 609
Rejestracja: śr lis 25, 2009 8:00 pm
Marka motocykla: Varadero
Model: SD02
Rocznik: 2007
Lokalizacja: tarnów

#46 Post autor: olo »

witam zainteresowanych olejarką...gość wysłał, zadzwonił sprawdzić czy dotarła, przesyłka dobrze zapakowana w nienaruszonym stanie i na końcu poprosił o przelanie kasy na konto...tak można kupować :D , cena 300 PLN jak się umawialiśmy...pozdrawiam. :P

Awatar użytkownika
kam1l_slij
Udaje motocyklistę
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 1:08 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda
Model: Xl1000 v2
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Żory

#47 Post autor: kam1l_slij »

Witajcie, polecam montaż na blaszce 0.7mm wyciętej w sposób zamieszczony poniżej n montaż proponuje na prawym mocowaniu lusterka nad napisem UP(pomiędzy skręcany korpus mocowania na kierownice), nie mam teraz mojego wiadra aby zaprezentować jak to wygląda bo dałem ustawiać zawory fotkę wrzucę jak będzie.POZDRAWIAM

Obrazek
Prąd, paliwo, woda, olej ;)

Awatar użytkownika
Darekvw
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Gdańsk

#48 Post autor: Darekvw »

jaki olej się tam wlewa ?
Jawka 50, CZ 350, JAWA 350TS, długo nic Suzuki GSXF 600. Suzuki Bandit GSF650 S ,obecnie HONDA VARADERO XL 1000

Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#49 Post autor: bourne »

zwykly przekladniowy, ja kupilem polsyntetyk przekladniowy z castrola, litr kosztowal 15 zl. ale z tego co czytalem, niektorzy i hipol leja.

a ja mam ine pytanie, jakie uzywacie ustawienia dla typowej jazdy, tj. suchy asfalt/mokry asfalt? ew zmiany przy wjezdzie w jakis teren?


i rzecz do Ola, tudziez innych uzywajacych, w opisie urzadzenia napisales, ze nie ma dzieki niemu brudu na feldze, wahaczu czy oslonie lancucha.
a u mnie jest, ustawienie mam w pozycji 1, potencjometr m/w w polowie
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

Awatar użytkownika
cheniek
Rekrut
Posty: 47
Rejestracja: śr gru 10, 2008 6:02 pm
Lokalizacja: Pszczyna

#50 Post autor: cheniek »

Mają inni mam i ja .... :D
Na razie sprawdzone tylko na jednej trasce ... a z powodu kraksy dalsze testy odłożone :evil:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 609
Rejestracja: śr lis 25, 2009 8:00 pm
Marka motocykla: Varadero
Model: SD02
Rocznik: 2007
Lokalizacja: tarnów

#51 Post autor: olo »

mój poleżakował a teraz zabieram się w końcu do roboty :P

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#52 Post autor: JAQB »

Fajnie sobie macie . Bo ja mam olejarkę, tylko że bez sterownika, ponieważ wysłałem ją ponad dwa miesiące temu do producenta celem niby regulacji. I ani widu ani słychu. Chyba to zdejmę bo zaczyna mnie ta cała sytuacja wkurwiać :evil: .

Awatar użytkownika
olo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 609
Rejestracja: śr lis 25, 2009 8:00 pm
Marka motocykla: Varadero
Model: SD02
Rocznik: 2007
Lokalizacja: tarnów

#53 Post autor: olo »

JAQB...zadzwoń na 669217137...mi po meskiej rozmowie przysłał olejarkę nadzwyczaj szybko :twisted:

Zybi
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 17, 2010 9:53 am
Lokalizacja: Biłgoraj

#54 Post autor: Zybi »

JAQB, u mnie podobnie, z tym, że w trochę lepszej sytuacji jestem, gdyż po prostu nie wiem kiedy i czy otrzymam zamówione urządzonko. Zamówienie poszło, przesyłka miała przyjść, termin dawno minął, kontaktu mailowego zero (co jest najbardziej irytujące). Chyba faktycznie trzeba skorzystać z tego numeru - dzięki olo.

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#55 Post autor: JAQB »

Faktycznie irytujące :x .
Matjas odpisz na maila cokolwiek: że przesyłka będzie za tydzień, miesiąc, rok :shock: . Trzymanie ludzi w niewiedzy, nie przysporzy Tobie zwolenników.

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#56 Post autor: Baza »

Najlepiej śledzic wypiowiedzie matjasa na forum africa twin.Pisal ostatnio że czeka na partię jakichś częsci do sterowników bodajże i przez to ma sakramenckie opóźnienia. Spokojnie. Gośc na pewno nie robi nikogo w balona a trzeba zrozumiec że niektórzy nie mają czasu na internet codziennie jak np. ja 8)

Awatar użytkownika
olo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 609
Rejestracja: śr lis 25, 2009 8:00 pm
Marka motocykla: Varadero
Model: SD02
Rocznik: 2007
Lokalizacja: tarnów

#57 Post autor: olo »

na pewno nie robi nikogo w balona...jak pisałem wczesniej, wysłał towar przed przelaniem kasy, ale telefonów parę musiałem wykonać :twisted:

Zybi
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 17, 2010 9:53 am
Lokalizacja: Biłgoraj

#58 Post autor: Zybi »

Nie robi w balona, potwierdzam, bo dostałem Oilera - po prostu, czego się spodziewałem, zamówienia przerosły ich możliwości produkcyjne. Telefon potwierdzający wysłanie, przesyłka, jakość motooilera "na sucho" - oceniam na plus, ale jednak ten brak kontaktu w czasie przedłużającej się realizacji zamówienia może zniechęcić wiele osób.

Awatar użytkownika
matti7012
Rekrut
Posty: 38
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: ropczyce

#59 Post autor: matti7012 »

Ja się z Nim kontaktowałem niedawno w związku z zakupem i nie będzie dostępny gdzieś do 17 maja bo jest w delegacji, ale obiecał że jak wróci to się odezwie, a narazie dezodorant.

Awatar użytkownika
matti7012
Rekrut
Posty: 38
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: ropczyce

#60 Post autor: matti7012 »

Olejarkę dostałem zamontowalem działa, ale mam pytanie czy żólta dioda ma sie świecic i co sygnalizuje, bo mi nie świeci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”