Co dla dziewczynki?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#76 Post autor: Zimny »

Corab pisze:Bajka na forum zamieszanie ze zmianą u Pretora, a co z Twoim sprzętem?Już stoi w garażu? :D
No właśnie

Bajka

#77 Post autor: Bajka »

Niestety prawie nic do przodu nie ruszyłam. Wiem jedynie, że Transalp nie dla mnie, no nie leży pod .....eeee..... pupą :oops: .
Przysiadłam się do DL650 i znacznie lepiej, ale pojawiła się w Łodzi na Allegro CBF600 ładniutka ze zdjęć i chcę ją obejrzeć. Muszę nabrać przyspieszenia bo sezon za pasem. Ale czy on się w ogóle skończył :lol: ?

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#78 Post autor: Dukii »

Bajka pisze:Niestety prawie nic do przodu nie ruszyłam. Wiem jedynie, że Transalp nie dla mnie, no nie leży pod .....eeee..... pupą :oops: .
Przysiadłam się do DL650 i znacznie lepiej, ale pojawiła się w Łodzi na Allegro CBF600 ładniutka ze zdjęć i chcę ją obejrzeć. Muszę nabrać przyspieszenia bo sezon za pasem. Ale czy on się w ogóle skończył :lol: ?
a moze ER-6??

http://www.kawasaki.pl/model_details.ph ... ryb=Kolory

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#79 Post autor: Przemek »

moja Ewka choruje na Suzuki GSR 600 :?
wg mnie to troche za ostro i próbuję jej wybić ten pomysł z głowy

namawiam na Yamahe Tenere, ale twierdzi że nie sięgnie nogami do ziemii
no i co z tego?? ale ja sięgne :lol: :twisted:

a na poważnie to CBFka lub ER 5 lub 6 to chyba najlepszy pomysł dla początkującej amazonki
pzdr
nieaktualne

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#80 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:moja Ewka choruje na Suzuki GSR 600 :?
wg mnie to troche za ostro i próbuję jej wybić ten pomysł z głowy

namawiam na Yamahe Tenere, ale twierdzi że nie sięgnie nogami do ziemii
no i co z tego?? ale ja sięgne :lol: :twisted:

a na poważnie to CBFka lub ER 5 lub 6 to chyba najlepszy pomysł dla początkującej amazonki
pzdr
ze stajni suzuki to na początek można polecić SV.... choć według mnie są strasznie brzydkie :P

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#81 Post autor: Grzesiek »

Dziewczyny które znam jeżdżą na sprzętach :
Honda CBF 600
Kawa ER 650 Versys
Suzuki GS 500
Co do DL650 to bardzo fajny sprzęt , jeździłem na nin dwa sezony , 25000 km i zero problemów , bardzo przyjazna maszynka ale czy nie za wysoka ?
Pomysł Dukiego co do Suzuki SV650 to też dobry pomysł

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#82 Post autor: Pretor »

Moja Marta choruje na Honda CBF 600
Fajne moto:)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#83 Post autor: Przemek »

Dukii pisze: ze stajni suzuki to na początek można polecić SV.... choć według mnie są strasznie brzydkie :P
brzydkie nie kwalifikują się :lol:
bardzo ważny jest też kolor :D

rozważany jest DL650 i to byłby dobry wybór pod kątem wspólnych dalszych wypraw

w grę wchodzi również Suzi GS 500 ale byłby to zakup pewnie na jeden sezon więc nie wiem czy jest sens
nieaktualne

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#84 Post autor: Dukii »

[quote="Przemek]
bardzo ważny jest też kolor :D

[/quote]

ważna rzecz :lol:

Bajka

#85 Post autor: Bajka »

No to obejrzałam sobie tą piękną Hondę z Allegro. W ogłoszeniu wyglądało to tak: http://www.allegro.pl/item314134013_honda_cbf_600.html , a rzeczywistość była następujaca:
Dawno, dawno temu królewna postanowiła kupić sobie rumaka, szukała go po całym świecie, w końcu trafiła do jaskini smoka, gdzie miał czekać na nią upragniony wierzchowiec..... i ..................przebrnęła przez worki ziemniaków i cebuli aż dotarła do ciemnej piwniczki gdzie oczom jej ukazał się widok, hi, hi, hi nijaki (bo przecież było ciemno, no ciemnawo). Nie traćcie jednak nadziei, sprzęt został wyciągnięty na światło dzienne i to już była masakra. Zakurzony, brudny, z resztkami odchodów różnych na szybie itp oraz pięknie doklejonymi napisami HONDA 600, prosto jak z nagrobka.
Obudź się królewno bo życie to "niejebajka". Szlag by to trafił. :twisted:
P.S.
I jeszcze motorek jest po szlifie na prawą stronę, niby naprawiony ale jednak to szok :shock: :shock: :shock: dla dziewczynki.

Arti
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 283
Rejestracja: wt sty 01, 2008 4:28 pm
Lokalizacja: Rio

#86 Post autor: Arti »

Szok :roll: myślę, że powinnaś zamknąć tego kanciarza w piwniczce razem z tą cbf-ką, żeby więcej nie wciskał kitu. :lol:

Bajka

#87 Post autor: Bajka »

No nie tak ostro, w końcu w ogłoszeniu było podane, że więcej informacji można uzyskać telefonicznie. :P Jak poprosiliśmy o więcej zdjęć na maila to Pan stwierdził, że lepiej obejrzeć. Wszystko ok gdyby nie to, że jechałam tam 2 godziny kurde i wracałam tyle samo. :evil:
Niestety motocykl do sprzedaży totalnie nieprzygotowany. Chociaż Stoldar powiedział, że przynajmniej gorzej być nie może :roll:
Może wcale nie chciał sprzedawać tylko żona mu kazała :cry:
Niemniej czas zmarnowany.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#88 Post autor: Dukii »

Wiecej informacji przez telefon a w ogłoszeniu pisze że... "stan idealny"... zabiłbym takiego gościa i kazał mu zwracać za benzynę.. i nie chodzi mi tu o kasę ale o sam sybol... !!!! niestety trzeba uważać przy zakupach używanych motorków... :? to przykre :(

Bajka

#89 Post autor: Bajka »

Fakt, kaszana totalna. Nie ma w czym wybierać.
A na dodatek o nowej CBF 600S super wypowiadali się z Motocyklu ze stycznia, że przyjazny, że dla początujących lub wracających po latach, że dla dziewczynek bo niski, że wiele błędów wybacza itp. Szkoda gadać, może trzeba zacząć zbierać kasę na nówkę, tylko kiedy się skarbonka zapełni to nie wiem :cry:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#90 Post autor: Grzesiek »

Bajka nie martw się , coś fajnego się znajdzie .
Nie chcesz spróbować zaimportować motocykla z niemiec , mają olbrzymią ofertę ;
http://www.mobile.de
Pytałem w Krakowie ale jak narazie w salonie Hondy i Suzuki nic nie mają
powodzenia
Grzesiek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”