Kanapa w viaderku

Tematy dotyczące przeróbek oraz zmian parametrów motocykla.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#46 Post autor: Pretor »

Kanapa jest to teraz tylko Ci kredensu brakuje:):):)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#47 Post autor: Krzysiek »

Dukii pisze:JEST!!!

właśnie do mnie dotarła kanapa :lol:

zapłaciłem za wszystko 310 pln a nie jak wcześniej było to ustalane 320+koszty przesyłki!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jakie wrażenia, Ty mów o tym :D

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#48 Post autor: Dukii »

na razie mogę podzielić się wrażeniami wizualnymi i wrażeniami po macaniu jej :lol:

to co zamówiłem przyszło. dokładnie taki sam model jak na zdjęciu. jest czarna z delikatymi wykończeniami szarymi.. m.in szwy są szare.

wersja to:

Obrazek

tak jak na zdjęciu mam takie mini oparcie dla siebie ale jest to też element hamujący dla pasażera. Oryginalnie w viadrze jest taka wypustka hamująca na środku. to nic nie dawało. Użyty wałek powoduje ze pasażer też może przytrzymać się siedzenia po bokach żeby nie przesuwać się do przodu...

użyte są dwa rodzaje derm... jedna perforowana (wygląda na taką z dziurkami), druga jest głatka jak skóra.
Materiał wykończeniowy jest mniej śliski niż w oryginale co uważam za +

jak tylko usiąde na nią to bede dawał znać :wink:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#49 Post autor: Grzesiek »

Dukii , kurna ale wypas . Teraz bedziesz miał dolną część pleców dopieszczoną :lol: :lol: :lol:

rambo

#50 Post autor: rambo »

ja mam drugą już ich (mariomoto) kanape w africe. Pierwsza mi zgniła :o druga mi sie zapadła, ale ja dużo jeżdże. do varadery już chyba sie nie skusze jak nie spróbuje, i sie okaże że fucktycznie wygodniejsza czy coś

pytanie do wyjadaczy:
ile km można zrobić na viadrze na oryginalnym siedzeniu, zanim dupa zacznie boleć. (o ile) ??

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#51 Post autor: Grzesiek »

W tamtym roku zaliczyłem trzy dni w Montenegro po około 12 godzin " w siodle " bez problemu
i powrót z Chorwacji ( z Trogiru ) do Krakowa jednym strzałem - ponad 1100 km ( 15 godzin ) ale wtedy d..pa bolała :lol: :cry: :lol:

stoldar

#52 Post autor: stoldar »

Dukii, załóż kanapę na moto i jeśli możesz to zrób kilka fotek ( z boku i od góry ). Czy kanapa jest węższa po bokach czy tylko niższa? O ile niższa mniej więcej ?

rambo

#53 Post autor: rambo »

Grzesiek pisze:W tamtym roku zaliczyłem trzy dni w Montenegro po około 12 godzin " w siodle " bez problemu
i powrót z Chorwacji ( z Trogiru ) do Krakowa jednym strzałem - ponad 1100 km ( 15 godzin ) ale wtedy d..pa bolała :lol: :cry: :lol:
w afykańskim siedzeniu mariomoto dupa boli po 400km. na oryginalnym po 200km :roll:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#54 Post autor: Dukii »

stoldar pisze:Dukii, załóż kanapę na moto i jeśli możesz to zrób kilka fotek ( z boku i od góry ). Czy kanapa jest węższa po bokach czy tylko niższa? O ile niższa mniej więcej ?
dobra :wink:

stoldar

#55 Post autor: stoldar »

Dukii pisze:
stoldar pisze:Dukii, załóż kanapę na moto i jeśli możesz to zrób kilka fotek ( z boku i od góry ). Czy kanapa jest węższa po bokach czy tylko niższa? O ile niższa mniej więcej ?
dobra :wink:
No i zdjęć nie ma, jak to na motorku widać :)

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#56 Post autor: Dukii »

no już :lol:

proszę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

stoldar

#57 Post autor: stoldar »

No suuuperowo :!: :!: :!:
:)

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

#58 Post autor: borys »

mam taką samą w porównaniu jest wygodniejsza do orginału ale po dłuższej jeździe i tak tyłek boli jednak za te pieniądze wszystkim polecam naprawdę warto

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#59 Post autor: Dukii »

borys pisze:mam taką samą w porównaniu jest wygodniejsza do orginału ale po dłuższej jeździe i tak tyłek boli jednak za te pieniądze wszystkim polecam naprawdę warto
na każdej bedzie boleć :cry:

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#60 Post autor: Dobry »

Duki ale wypas. Ja swoją wysłałem w tamtym tygodniu. Odbiór po świętach . :lol:
troszeczkę już jeżdzę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”