Metzeler Tourance EXP - wzmacniana

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Artur O-ka
Uczy się jeździć
Posty: 92
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

Metzeler Tourance EXP - wzmacniana

#1 Post autor: Artur O-ka »

Koledzy mam pytanko,
mam zamiar zamówić Metzelery Tourance EXP tylko że model wzmocniony o takim właśnie niewiele wspomniano w testach i artykułach. Chcę taką oponę ponieważ podobno radzi sobie lepiej pod dużym obciążeniem a mam zamiar pojeździć z plecaczkiem i kompletem kufrów. Podobno ten model ze względu na wzmocnienie ma zapewnić większe osiągi dystansowe. Mam tylko pewien dylemat, opony przyszły do mojego zaprzyjaźnionego serwisu i nie możemy poradzić sobie z odczytaniem ich oznaczenia, które ma świadczyć o ich wzmocnieniu. Przedstawiciel hurtowni twierdzi, że oznaczenie przedniej opony ma mieć literkę "B" natomiast opona tylna powinna mieć dodatkową literkę "C" bądź "H".
W artykółach i opisach twierdzą że ma to być "M" W tej chwili w rozmiarze 150/70R17 oferowana jest poprawiona wersja M zapewniająca większe przebiegi.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie oświecił.
Pozdr.
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2013 12:11 pm przez Artur O-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Varadero XL 1000 VA DS 02

Awatar użytkownika
Artur O-ka
Uczy się jeździć
Posty: 92
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

#2 Post autor: Artur O-ka »

Dziś dostałem telefon od gościa z oponeo, który miał sprawdzić jak to jest i on twierdzi że na obu oponach powinno być oznaczenie "H" od Hard i że jest to twardsza mieszanka gumy. Ja sprzedałem mu wcześniej otrzymana informację o oznaczeniach "C", "H" i na przodzie "B" i otępiał twierdząc że w takim razie to on jeszcze do mnie oddzwoni.
Co jest grane?
Varadero XL 1000 VA DS 02

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#3 Post autor: smutek »

Ja jebie !!! A ty znowu z tymi literkami. Nie wiem tylko po co założyłeś nowy wątek ?
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Kuba-car
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 567
Rejestracja: sob lut 05, 2011 3:41 pm

#4 Post autor: Kuba-car »

smutek pisze:Ja jebie !!! A ty znowu z tymi literkami. Nie wiem tylko po co założyłeś nowy wątek ?
Cóś trza pisać-a nie tylko te banany i banany.... :wink:

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#5 Post autor: jaromc »

smutek pisze:Ja jebie !!! A ty znowu z tymi literkami. Nie wiem tylko po co założyłeś nowy wątek ?
Jesteś jak promyk słońca w tym szarym jak piz…da dniu :D
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

kucyk_323
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 215
Rejestracja: wt gru 25, 2012 10:18 am
Lokalizacja: marki/wawa
Kontakt:

#6 Post autor: kucyk_323 »

M - miękkie
B - balonowe
C - cienkie
H - domyślcie się sami :P

Jesli źle odczytałem kody producenta prosze o korektę :shock:
Wykonuje balustrady nierdzewne i wszystko co związane z tą stalą i spawaniem, w razie potrzeby pomogę www.nierdzewnie.pl

Awatar użytkownika
Artur O-ka
Uczy się jeździć
Posty: 92
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

#7 Post autor: Artur O-ka »

Widzę niestety, że jedyna rzecz którą potraficie to błaznować. Nic to jednak merytorycznie do tematu nie wnosi i może lepiej skoro was nie interesuje to najzwyczajniej w świecie nie brać w tym udziału.
Varadero XL 1000 VA DS 02

Kuba-car
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 567
Rejestracja: sob lut 05, 2011 3:41 pm

#8 Post autor: Kuba-car »

Nie łap focha,bo tu raczej ludki z duużym poczuciem humoru są :wink:
A ci z fochami to już jakiś czas temu Jasnej Góry w Gietrzwałdzie szukali.. i słuch po nich zaginął :lol: :lol:
A jak to klasyk stwierdził (CK-dezerterzy)-kości ich bieleją po wszystkich polach.... :P :lol:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#9 Post autor: smutek »

Artur O-ka pisze:Widzę niestety, że jedyna rzecz którą potraficie to błaznować. Nic to jednak merytorycznie do tematu nie wnosi i może lepiej skoro was nie interesuje to najzwyczajniej w świecie nie brać w tym udziału.
Pier...olisz się z tymi oponami jak matka z łobuzem , kombinujesz , zakladasz tysiąc wątków , szukasz literek, jakbyś przynajmniej telewizor w latach 90 tych kupował . Inni już zdążyli dwa komplety zjechać a Ty dalej wybierasz . Przemyśl to i zastanów się kto tu błaznuje :wink:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Artur O-ka
Uczy się jeździć
Posty: 92
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

#10 Post autor: Artur O-ka »

Ja szukam i pytam. Producent wypuszcza oponę z pięcioma różnymi oznaczeniami i ja przed wyborem chciałbym wiedzieć czym one się różnią. Temat ciągnę od miesiąca bo nikt normalny nie umie mi odpowiedzieć oprócz błaznów którzy zjedli wszystkie rozumy. Nie interesują Cię oznaczenia i nie pasuje Ci mój wątek to nie czytaj a jak chcesz zabrać głos to wnieś przynajmniej coś logicznego co może komuś pomóc.
Varadero XL 1000 VA DS 02

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#11 Post autor: smutek »

https://plus.google.com/app/basic/local ... L&hl=pl-PL

Znalazłem specjalnie dla Ciebie.Ta pani Ci pomoże

Ps. A wracając do tematu, to napisz proszę ile km robisz w roku że te literki mają dla Ciebie takie znaczenie ?
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
staciek
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 20, 2012 1:35 pm
Imię: Staszek
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Warszawa /Międzylesie/
Kontakt:

#12 Post autor: staciek »

@smutek - masz poczucie humoru ;-)

@ Artur O-ka - niedawno miałem podobny problem, jako że jestem laikiem, pojechałem do serwisu Hondy i popytałem - skutkiem czego mam nowe kapcie ANAKEE II; Jeśli nie wiesz co wybrać, pojedź do jednego drugiego serwisu i pogadaj z chłopakami.
;* Varadero XL 1000

kucyk_323
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 215
Rejestracja: wt gru 25, 2012 10:18 am
Lokalizacja: marki/wawa
Kontakt:

#13 Post autor: kucyk_323 »

[quote="smutek"]https://plus.google.com/app/basic/local ... L&hl=pl-PL

Znalazłem specjalnie dla Ciebie.Ta pani Ci pomoże


dobre dobre :) lepsze niż twoje radio 8)
Wykonuje balustrady nierdzewne i wszystko co związane z tą stalą i spawaniem, w razie potrzeby pomogę www.nierdzewnie.pl

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

#14 Post autor: eneron »

smutek pisze:https://plus.google.com/app/basic/local ... L&hl=pl-PL

Znalazłem specjalnie dla Ciebie.Ta pani Ci pomoże
Sorry za OT, nie mogłem się powstrzymać od komentarza :D
Ja pier...lę :twisted: Smutek, z zaciekawieniem czytam Twoje wypowiedzi. Jesteś bezpośredni i się nie pier...isz w tańcu :D
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

Awatar użytkownika
jedras
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 259
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 7:31 am
Imię: Jędrzej
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Warszawa

#15 Post autor: jedras »

Ja niestety nie przyklaskuję zachowaniu kolegi smutek. Na każdym szanującym forum obrażanie innych użytkowników, odsyłanie ich do psychologów czy też aluzje związane z pobiciem (temat o motoszklarni) kwalifikują się do ostrzeżenia lub zbanowania przez moderatora. (Nie wspomnę już o pisaniu postów nie związanych z tematem). Proszę więc kolegę smutek w imieniu moim (i być może innych forumowiczów) o łagodniejsze wyrażanie swoich opinii w stosunku do pozostałych forumowiczów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”