Airoh mathisse RS

Wszystko o kaskach.
Wiadomość
Autor
Bajka

#16 Post autor: Bajka »

Nie chcę Was martwić Panowie ale na żadnym motobazarze w Łodzi nie widziałam części do viaderka :cry: Może kolega będzie bardziej spostrzegawczy.

Viktor

#17 Post autor: Viktor »

mimo ze tak bardzo chciałbym pomóc, i mimo mojej spostrzegawczości niestety na bajzlu nie znalazły sie zadne czesci do jakiegokolwiek Viaderka.W desperacji nawet podszedłem do gosci którzy mieli na sprzedaż motocykle w całosci a nie cześci ( a było ich nawet wielu,lecz z Viaderkami widziałem zaledwie trzech) i spytałem czy nie da rady skubnąć jakieś cześci,no ale .......... zostało przy niczym .....

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Pretor »

no ale i tak dzięki za pamięć:)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#19 Post autor: Dukii »

wmisiuk pisze:mimo ze tak bardzo chciałbym pomóc, i mimo mojej spostrzegawczości niestety na bajzlu nie znalazły sie zadne czesci do jakiegokolwiek Viaderka.W desperacji nawet podszedłem do gosci którzy mieli na sprzedaż motocykle w całosci a nie cześci ( a było ich nawet wielu,lecz z Viaderkami widziałem zaledwie trzech) i spytałem czy nie da rady skubnąć jakieś cześci,no ale .......... zostało przy niczym .....
Wiec szukamy dalej :?

Viktor

#20 Post autor: Viktor »

Dukii pisze:
wmisiuk pisze:mimo ze tak bardzo chciałbym pomóc, i mimo mojej spostrzegawczości niestety na bajzlu nie znalazły sie zadne czesci do jakiegokolwiek Viaderka.W desperacji nawet podszedłem do gosci którzy mieli na sprzedaż motocykle w całosci a nie cześci ( a było ich nawet wielu,lecz z Viaderkami widziałem zaledwie trzech) i spytałem czy nie da rady skubnąć jakieś cześci,no ale .......... zostało przy niczym .....
Wiec szukamy dalej :?
na to wygląda.... :roll:

Viktor

#21 Post autor: Viktor »

no wiec,pierwsze km w nawym garnku juz mam za sobą.Zmaiana rozmiaru na mniejszy to była dobra decyzja :lol: .Ogólnie kask duzo lżejszy od mojego poprzedniego wiec juz tu go musze pochwalić,bo waży 1550g a przecież jest szczekowcem i ma okular(co tez sprawia mi duza frajde 8) ).Czy jest cichy czy głośny to nie wiem ,wydaje mi sie ze jest ok,z tym ze napewno do najbardziej cichych napewno nie nalezy.Przy wiekszej predkości (130-150)słychać taki dziwny dziwek ,jakby sie delikatnie piasek odbijał od skorupy.No ale po kilku km idzie sie przyzwyczaić i dzwiek ten zmienia sie w melodie :wink: :wink: :wink: i piekny szum.......
narazie tyle z moich doznań z nowym nabytkiem,i jak narazie jestem mega zadowolony 8) :shock: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski”