Stopkę centralną sprzedam

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna części do motocykli a także akcesoriów np. kufry,torby itp...
Wiadomość
Autor
whisky
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 07, 2013 10:52 pm

Stopkę centralną sprzedam

#1 Post autor: whisky »

Witam szanownych użytkowników! Mam do sprzedania stopkę centralną do Varadero 1000. Zainteresowanych zapraszam pod numer tel.XXXXXXXXX

Awatar użytkownika
zielonecki
Udaje motocyklistę
Posty: 162
Rejestracja: pt paź 05, 2012 10:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2000
Lokalizacja: okolice Parczewa

Re: Stopkę centralną sprzedam

#2 Post autor: zielonecki »

no formalny słup ogłoszeniowy
jak zwykle brak przywitania i ceny :cool1:
Varadero XL 1000 SD01
mz etz 250
wsk 125
shl 150
ogar 205

Awatar użytkownika
M@rio
Zapalony motocyklista
Posty: 859
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 8:30 pm
Imię: Mariusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Toruń

Re: Stopkę centralną sprzedam

#3 Post autor: M@rio »

Wydaje mi się że kolega Whiski pomylił nasze forum z tablicą pl :thumbdown:
Satysfakcja, gdy zrobisz coś, co wcześniej uważałeś za nierealne.

whisky
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 07, 2013 10:52 pm

Re: Stopkę centralną sprzedam

#4 Post autor: whisky »

Witam szanownych użytkowników! Jestem Whisky, jeżdżę BMW R 1150 RT, ogólnie na motocyklach parę ładnych lat i nie pomyliłem waszego forum z tablicą pl. Przeciez macie na swoim forum giełdę więc nie wiem w czym problem. Mam towar który może zainteresować grono posiadaczy marki (modelu) ale jeśli nie to nie mam o czym mowic. Dobrze że moderator skasował numer do mnie. Jeśli chodzi o cenę to była dobra, zwłaszcza że w sklepie taka stopka kosztuje prawie osiem stów i jest niedostępna. No chyba ze macie swoje dojścia i zaopatrzenie. Moja cena to 480 zł.Ale jak już mówiłem nie ma o czym mówić, przepraszam że zawrociłem głowę. Dziękuje i pozdrawiam :) I nie jestem zarozumiały!

Awatar użytkownika
Nuno
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 369
Rejestracja: śr kwie 17, 2013 9:45 pm
Imię: Krzysiek
Marka motocykla: Yamaha
Model: XTZ 1200 Super Tener
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Okolice Strzelina

Re: Stopkę centralną sprzedam

#5 Post autor: Nuno »

Wszystko byłoby dobrze gdyby Twój pierwszy post znalazł się w dziale Powitalnia, a drugi tutaj.
Romet Ogar>Boatwing coś tam>Honda Transalp 600>Deauville 650>Yamaha FJR 1300>Honda XL1000V VARADERO>Yamaha XT 1200Z Super Tenere

Awatar użytkownika
M@rio
Zapalony motocyklista
Posty: 859
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 8:30 pm
Imię: Mariusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Toruń

Re: Stopkę centralną sprzedam

#6 Post autor: M@rio »

Kolego Whiski, cieszę się że na motocyklach jeździsz parę lat i na pewno umiesz dobrze jeździć. Każde forum ma swoją etykę i regulamin którego powinno się przestrzegać. Jak zauważyłeś jest tutaj grupa ludzi którą łączy posiadanie Hondy Varadero i każdy z nas zanim zaczął pisać posty odwiedził tzw powitalnie. Nikt nie ma do Ciebie pretensji że chcesz sprzedać stopkę tylko o sposób traktowania naszego forum.
Nikt również nie pisał, że jesteś zarozumiały...
Satysfakcja, gdy zrobisz coś, co wcześniej uważałeś za nierealne.

vipkojot
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 204
Rejestracja: wt mar 23, 2010 4:01 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Stopkę centralną sprzedam

#7 Post autor: vipkojot »

Znowu się czepiacie...
Gość ma do sprzedania rzecz która nas jako grupy ludzi od varadero interesuje I tyle na ten temat...

Co jakis czas sytuacja sie powtarza.. przychodzi nowy, daje ogłoszenie i zjebka ...
A teraz postawcie sie w sytuacji nowego...
1. wchodzicie na forum
2. rejestrujecie sie
3. wchodzicie w dział powitalnia
4. czytanie post http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/view ... =79&t=4280
5. i co ???? nie ma wzmianki i jakiś specjalnych warunkach, regulaminach, przywitaniach sie .. itp ...

Wiec jeśli gość jest osobą prywatną a nie sklepem i ma jakąś cześć dla nas nie widzę
problemu aby on i następni dawali ogłoszenia nawet bez rejestrowania się bo z reguły
to sa 2 posty i człowiek znika a login zostaje ....

A jesli nie życzymy sobie czegoś takiego, to proszę administratora
o danie wybitnie dużego napisu na pierwszej stronie typu: NOWY PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ
i zawarł w nim wszystkie reguły. Jest też możliwość blokady dodawania postów w dziale GIEŁDA
jeśli delikwent nie uzyska np. 10 postów.

Awatar użytkownika
M@rio
Zapalony motocyklista
Posty: 859
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 8:30 pm
Imię: Mariusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Toruń

Re: Stopkę centralną sprzedam

#8 Post autor: M@rio »

whisky pisze:Witam szanownych użytkowników! Mam do sprzedania stopkę centralną do Varadero 1000. Zainteresowanych zapraszam pod numer tel.XXXXXXXXX
Moja odpowiedź:

"Nikt nie ma do Ciebie pretensji że chcesz sprzedać stopkę tylko o sposób traktowania naszego forum"

Vipkojot nie miałem na celu nikogo zjeb... jestem pewien, że postąpiłem słusznie. Skąd wiesz, że Whisky jest osobą prywatną? może jest handlarzem częściami do motocykli. Forum jest dla nas i powinniśmy je szanować. Podjąłem się administrowania tym forum bo inaczej już by go nie było, nie zależy mi na decydowaniu o tym czy ktoś może pisać posty, czy nie. O ile masz ochotę administrować to chętnie przekażę Tobie tą funkcję ale musisz ją przyjąć z pełną odpowiedzialnością za to co dzieje się na forum. Nasze decyzje pokierowane są etyką, taką która jest na większości forów, nic co robimy nie jest naszym "widzi mi się"
Pozdrawiam Ciebie

M@rio
Satysfakcja, gdy zrobisz coś, co wcześniej uważałeś za nierealne.

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Stopkę centralną sprzedam

#9 Post autor: james »

Po co ten stres, po co te napięcie...

Nie patrz na administracje jako na tych złych, na tych którzy dyktują warunki. Większość decyzji jest konsultowana z użytkownikami, ale są też takie, w których musimy działać indywidualnie na rzecz forum. Naszym zadaniem, nie jest ślepe patrzenie na statystyki i zachwycanie się "o zarejestrował się nowy! Poprawiły się statystyki!", a eliminowanie tych osób, które zakładają konto, piszą jeden post i już więcej się tu nie pojawią. Równie dobrze możemy nie usuwać robotów spamujących (botów) i dzienny przyrost zwiększy się o co najmniej 10 użytkowników a i nowe posty będą się pojawiały, również z reklamami.

Nie mam nic przeciwko ogłoszeniom, nawet od osób, które działają w tym biznesie nacodzień, ale zależy mi na tym, aby chociaż najmniejszym nakładem sił uczestniczyły w życiu forum - napisały pare słów o sobie w powitalni i opcjonalnie dzieliły się swoją wiedzą.

Jeżeli chodzi o informacje i ograniczenia... Jest podpięty temat, krótki i zwięzły odnośnie znakowania ogłoszeń - czy tutaj jest prefiks [S]? U mnie się nie wyświetla... Co z tego, że napiszemy laborat na temat postowania na forum, przedstawienia swojej osoby w powitalni, skoro i tak zostanie on zignorowany przez takich użytkowników?... Jeżeli ktoś będzie chciał dać ogłoszenie to i tak to zrobi, tyle, że nie na giełdzie a w ogólnych, hydeparku czy gdziekolwiek indziej - M@rio usunie (i słusznie) i znowu będzie niepotrzebny krzyk oraz dyskusja, jacy jesteśmy źli... że się czepiamy... :why:

vipkojot
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 204
Rejestracja: wt mar 23, 2010 4:01 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Stopkę centralną sprzedam

#10 Post autor: vipkojot »

M@rio pisze:O ile masz ochotę administrować to chętnie przekażę Tobie tą funkcję ale musisz ją przyjąć z pełną odpowiedzialnością za to co dzieje się na forum.
Miło z Twojej strony ale już za dużo mam na głowie :)
I tak wielki szacun, że znajdujesz czas i checi na administrowanie.

Co do tematu nie chciałem nikogo urazić, ale bardziej dać pomysł jak można by było
ten problem rozwiązać. np. dając jasne wskazówki dla nowych.
Z drugiej strony ..... może faktycznie dział Giełdy otworzyć
"na świat".. owszem pojawią sie oferty sprzedaży (z reguły po okazyjnej cenie)
a co za tym idzie przyciągnie nowych użytkowników...
ale tutaj przydało by się referendum :)

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: Stopkę centralną sprzedam

#11 Post autor: płock1964 »

james pisze:Po co ten stres, po co te napięcie...

Nie patrz na administracje jako na tych złych, na tych którzy dyktują warunki. Większość decyzji jest konsultowana z użytkownikami, ale są też takie, w których musimy działać indywidualnie na rzecz forum. Naszym zadaniem, nie jest ślepe patrzenie na statystyki i zachwycanie się "o zarejestrował się nowy! Poprawiły się statystyki!", a eliminowanie tych osób, które zakładają konto, piszą jeden post i już więcej się tu nie pojawią. Równie dobrze możemy nie usuwać robotów spamujących (botów) i dzienny przyrost zwiększy się o co najmniej 10 użytkowników a i nowe posty będą się pojawiały, również z reklamami.

Nie mam nic przeciwko ogłoszeniom, nawet od osób, które działają w tym biznesie nacodzień, ale zależy mi na tym, aby chociaż najmniejszym nakładem sił uczestniczyły w życiu forum - napisały pare słów o sobie w powitalni i opcjonalnie dzieliły się swoją wiedzą.

Jeżeli chodzi o informacje i ograniczenia... Jest podpięty temat, krótki i zwięzły odnośnie znakowania ogłoszeń - czy tutaj jest prefiks [S]? U mnie się nie wyświetla... Co z tego, że napiszemy laborat na temat postowania na forum, przedstawienia swojej osoby w powitalni, skoro i tak zostanie on zignorowany przez takich użytkowników?... Jeżeli ktoś będzie chciał dać ogłoszenie to i tak to zrobi, tyle, że nie na giełdzie a w ogólnych, hydeparku czy gdziekolwiek indziej - M@rio usunie (i słusznie) i znowu będzie niepotrzebny krzyk oraz dyskusja, jacy jesteśmy źli... że się czepiamy... :why:
Proponuję utworzyć i przypiąć wątek pod tytułem np : [S] Część do Varadero - jednorazowo i pojedynczą sztukę.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Stopkę centralną sprzedam

#12 Post autor: james »

Kontynuacja dyskusji niezwiązanej ze stopką centalną tutaj:
http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/view ... 85&p=57112

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i akcesoria”