to i ja cos wtrace

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
oskar
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: pt sie 23, 2013 9:17 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 1000
Rocznik: 2002

to i ja cos wtrace

#1 Post autor: oskar »

mialem szybke przyciemniana niewysoka z tak kupilem viaderko jazda masakra bujalo kaskiem jak po weselu u szfagra dostawilem deflektor super i w sumie bym nic nierobil wracalem raz od dizdkow wieczorkiem las chlopaki nieprzekonacie mnie ze z ciemna szyba da sie jezdzic wieczorem mam 180 wz wyginasz brode ponad deflektor pod spodem nic niewidac a viaderko ma niezle swiatla nieda sie jechac to jest niebezpieczne fajnie jak jest super droga a dziury w dzien tak mozesz jezdzic ale nie w nocy kupilem lostera 64 cm biala jest hm jeszcze ja testuje troche ja macha przy 140 ale powiem szczerze teraz bym kupil mra moze ja zetne z 10 zrobie 54 i dodam deflektor to moja skrona opinia ale kazdy uoiekrz i robi jak chce towolny kraj :isok:

By XYZ:
Mialem kiedyś przyciemniana szybkę, niewysoką, kupiłem z nią Viaderko. Odczucia z jazdy - masakra... Bujalo kaskiem jak po weselu u szwagra. Postanowiłem więc dostawić deflektor. Efekt? Super! W sumie bym nic nie robil, ale wracalem raz od dziadków wieczorkiem przez las... chlopaki nie przekonacie mnie, że z ciemną szybą da sie jeździc wieczorem. Mam 180 wzrostu, jedziesz, wyginasz brode ponad deflektor, bo pod spodem nic niewidac... Pomimo tego, że Viaderko ma niezle swiatla nie da sie jechac - jest to po prostu niebezpieczne. Jeśli jest super droga i słoneczny dzień to możesz tak jezdzic, ale nie w nocy! Kupilem lostera 64 cm, biala jest hmmm.... póki co w fazie testów. Troche nią macha przy 140, ale powiem szczerze teraz bym kupil mra. W sumie, to może ją zetne z 10 cm, zrobie 54 i dodam deflektor. To moja skrona opinia, ale kazdy robi jak chce to wolny kraj :isok:

Awatar użytkownika
jedras
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 259
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 7:31 am
Imię: Jędrzej
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Warszawa

Re: to i ja cos wtrace

#2 Post autor: jedras »

Jeżeli szanujesz ludzi czytających to forum to napisz ten post po polsku.

Z góry dziękuję.
Honda XL1000V Varadero
Honda XL600V Transalp
Italjet Formula 125
Suzuki GT80L
Romet Ogar 200
Romet Pony M2

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: to i ja cos wtrace

#3 Post autor: płock1964 »

jedras pisze:Jeżeli szanujesz ludzi czytających to forum to napisz ten post po polsku.

Z góry dziękuję.
Ale bez urazy, nie żeby kogoś obrażać.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

O'Ren
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 142
Rejestracja: wt cze 10, 2008 1:05 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: to i ja cos wtrace

#4 Post autor: O'Ren »

Chryste... Zajrzałem, bo temat brzmiał tajemniczo... Tego się nie da czytać, szkoda czasu.
Baqeńczak!

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: to i ja cos wtrace

#5 Post autor: james »

Kolorowo może nie jest, ale i tak należy się skromna pochwała dla kolegi - w porównaniu do pierwszych postów, tutaj da się zrozumieć o co chodzi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”