Czy ktoś ma aluminiową płytę GIVI lub KAPPA?

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pawelrider
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000V
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Rokietnica k.Poznania

Czy ktoś ma aluminiową płytę GIVI lub KAPPA?

#1 Post autor: pawelrider »

Witam Kolegów.
Przeszukiwałem forum ale nie udało mi się znaleźć dostatecznie dużo informacji w interesującym mnie temacie.
Otóż poszukuję płyty pod kufer centralny GIVI E460 w systemie MONOKEY.
Według producenta jest to płyta o nr E212 albo odpowiednik KAPPA K212 (czy jakoś tak).
Problem jest tego rodzaju, że są to płyty PLASTIKOWE i kufer zamocowany na takiej płycie ma 10 kg ładowności.
Uwzględniając, że sam kufer waży ze 4 kg, nie pozostaje wiele na bagaż, zatem przekroczenie ładowności jest wielce prawdopodobne.
Sądzę, że w takim wypadku, wielce prawdopodobny jest spacer w pole po urwany kufer. Podobno najczęściej pęka płyta przy zamku..
Czy ktoś słyszał/ ma do sprzedania/ zna jakiś sposób/ ma zaprzyjaźniony warsztat - gdzie można kupić/dostać za darmo/dorobić PŁYTĘ Z ALUMINIUM?
Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Awatar użytkownika
mkojak77
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 21
Rejestracja: pt maja 09, 2014 9:57 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 1000
Rocznik: 2004

Re: Czy ktoś ma aluminiową płytę GIVI lub KAPPA?

#2 Post autor: mkojak77 »

Ja osobiście jestem użytkownikiem takiego zestawu tzn. płyta GIVI E212 i kufer GIVI MAXIA. Płytę poszukaj na allegro ja ostatnio kupiłem do drugiego motonga za 100 zł ale trzeba wykazać się cierpliwości żeby taką okazję trafić. Jeżeli chodzi o ładowność to ja miałem na nim ze 20 kg tzn kufer z namiotem, dwoma matam,i dwoma śpiworami, dwoma przeciwdeszczówkami i dużą blokadą (łańcuchem).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”