prosze o pomoc co lepiej wybrac gs 1200 czy africe

Wiadomość
Autor
oskar111
Rekrut
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 18, 2016 12:12 pm
Imię: jarosław
Marka motocykla: honda
Model: varadero xl 1000
Rocznik: 2002

prosze o pomoc co lepiej wybrac gs 1200 czy africe

#1 Post autor: oskar111 »

Witam kolegow Bardzo prosze o pomoc i wyrazenie swojej opini mam kupca na swoje viadro i daje przyzwojte kase za nie a chcem kupic nowke stac wiec czemu nie moze ktos pomysli snob a niech mysli biore w lizing na firme .Wybralem 2 motocykle i napewno miedzy gs 1200 lub nowa africa gs 1200 jezdzilem bajka hamulce mistrzostwo swiata kardan jakbym z konia usiadl na kucyk honda niemialem okazji przejechac sie w bialymstoku niema nawet salonu hondy z motocyklmi najblizej olsztyn warszawka ciekawo czy przed kupnem dadza sie przejechac no jestem w d...... e gs czy africa chociaz viaderko jest tak zrobone dojnwestowane ze na koniec swiata mozna jechac ale za duze dlamnie i ciezkie ot gs czy zostac wierny hondzie ot taki problem mam.

Artur "Pyton"
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 440
Rejestracja: czw lut 28, 2013 4:17 pm
Imię: Artur
Marka motocykla: BMW
Model: R 1200 GSA
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Puławy

Re: prosze o pomoc co lepiej wybrac gs 1200 czy africe

#2 Post autor: Artur "Pyton" »

zmieniłem na GSA 2010r i jestem zadowolony, z każdym kilometrem coraz bardziej - hamulce, zawieszenie po prostu bajka ale nie ma co się napalać bo na początku byłem trochę rozczarowany - sam nie wiem czego się spodziewałem, chyba za dużo opowieści wznoszących go na ołtarze. Z GSA jest tak że trzeba się go nauczyć i troszkę przestawić - bynajmniej takie są moje odczucia, natomiast na temat hondy się nie wypowiem.
Na zakończenie co do GSa powiem że 30% wartości motocykla to "znaczek"

Awatar użytkownika
LukasW
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 444
Rejestracja: sob sty 16, 2016 2:47 pm
Imię: Łukasz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003
Lokalizacja: HH

Re: prosze o pomoc co lepiej wybrac gs 1200 czy africe

#3 Post autor: LukasW »

Pyton brawo za szczerość. To samo po zakupie bmw powiedział mój dobry kumpel. Przesiadł się z cb1000 na gs1150 i mówi do mnie fajny ale bardziej trzyma mnie przy nim legenda i prestiż niż cała reszta. A potem cytuję " jednak honda to honda" :hyhy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”