Przewód hamulcowy w oplocie

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
aosupporter
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 15, 2021 8:55 am
Imię: Artur
Marka motocykla: HONDA
Model: XL1000V VARADERO
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Pruszków

Przewód hamulcowy w oplocie

#1 Post autor: aosupporter »


Awatar użytkownika
Staszek1
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 605
Rejestracja: pt cze 30, 2017 10:26 am
Imię: Staszek
Marka motocykla: KTM
Model: 1090 ADV R
Rocznik: 2018
Lokalizacja: Milanówek

Re: Przewód hamulcowy w oplocie

#2 Post autor: Staszek1 »

- Pierwsza oferta to chinol robiony w tysiącach sztuk, każdy podany wymiar. Nie czytałem dokładnie, ale nic o ateście nie wpadło mi w oczy.
- Druga, to komplet markowych, atestowanych, dedykowanych przewodów do konkretnego modelu motocykla. Robionych na specjalne zamówienie klienta z uwzględnieniem kolorystyki. (swoją drogą to pan Honda mocno przekombinował z ilością przewodów w Viaderku - i dlatego taka cena)

W ubiegłą zimę wymieniłem przewody na oplot i polecam taki zabieg. Różnica jest (była :down: bo sprzedałem już Hanke :down: ) bardzo odczuwalna. Ja zastosowałem przewody kupowane na metry ze skręcanymi końcówkami. Bez atestu. Ciekawa sytuacja, bo przewód atestowany, końcówki również, a złożony własnoręcznie przewód już nie :rotfl2: . No bo nie można wydać atestu na nieznaną długość przewodu.
Nie reklamuję, bo nie mam powodu, ale kupiłem tu:
http://przewodystalowe.pl/koncowki-skrecane/
Miałem obawy co do "takich przewodów" więc przed decyzją zadzwoniłem do tej firmy i po rozmowie zdecydowałem się je zakupić.
Nie namawiam, nie zachęcam - to hamulce, więc kwestia bezpieczeństwa. Ja byłem zadowolony (obecny właściciel też jest, bo utrzymujemy kontakt do tej pory)
Podróżować to żyć.
(Hans Christian Andersen)

aosupporter
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 15, 2021 8:55 am
Imię: Artur
Marka motocykla: HONDA
Model: XL1000V VARADERO
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Pruszków

Re: Przewód hamulcowy w oplocie

#3 Post autor: aosupporter »

Dzięki za odpowiedź. Domyślałem się, że to może chodzić "tylko" o te aspekty, które wymieniłeś, ale tak ogromna różnica cen zbiła mnie z tropu. :)
Ze strony z przewodami, którą wstawiłeś, prawie na pewno skorzystam i zrobię ten sam manewr co Ty (tym bardziej, że napisałeś że różnica jest widocznie odczuwalna), więc dzięki podwójne.

Pozdrawiam, Artur

Awatar użytkownika
Staszek1
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 605
Rejestracja: pt cze 30, 2017 10:26 am
Imię: Staszek
Marka motocykla: KTM
Model: 1090 ADV R
Rocznik: 2018
Lokalizacja: Milanówek

Re: Przewód hamulcowy w oplocie

#4 Post autor: Staszek1 »

Wymiana przewodów na oplot, to była tylko część mojego projektu. Poczytaj, tu masz temat:

http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/view ... 5czy%C4%87
Podróżować to żyć.
(Hans Christian Andersen)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”