[K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
buczo7
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 27, 2021 6:28 pm
Imię: Grzegorz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Zgorzelec

[K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

#1 Post autor: buczo7 »

Witam. Jestem zainteresowany zakupem motocykla z rocznika powyżej 2004r... Może ktoś z forum ma jakiś ciekawy egzemplarz do zaoferowania???

juzeppe
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 21, 2017 1:11 pm
Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

#2 Post autor: juzeppe »


buczo7
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 27, 2021 6:28 pm
Imię: Grzegorz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: [K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

#3 Post autor: buczo7 »

juzeppe widziałem Twoje ogłoszenie, jest to bardzo ciekawa propozycja, ale dopatrzyłem się że twój motocykl nie posiada ABS-u, jako jeszcze mało doświadczony kierowca wolałbym ten system bezpieczeństwa posiadać :) , mimo wszystko nadal obserwuję twoje ogłoszenie :) :) :) .

melon1968
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 1485
Rejestracja: śr maja 15, 2013 10:01 pm
Imię: mmm
Marka motocykla: honda
Model: VA 1000 VFR1200XD
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Świdnik

Re: [K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

#4 Post autor: melon1968 »

Powiem że mam abs ale że by sprawdzić czy działa musiałem na żużlówce zblokować koła. ;D Na czarnym jeszcze mi się nie udało.Ja motóra szukał bym w niemcowni bo w kraju to rosyjska ruletka. Duża większość jest w błogiej nieświadomości ile kilometrów handlarz zgubił z przebiegu. :down:
zdrówka

juzeppe
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 21, 2017 1:11 pm
Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: [K] Kupie Hondę Varadero XL 1000 !!!

#5 Post autor: juzeppe »

melon1968 pisze:Powiem że mam abs ale że by sprawdzić czy działa musiałem na żużlówce zblokować koła. ;D Na czarnym jeszcze mi się nie udało.Ja motóra szukał bym w niemcowni bo w kraju to rosyjska ruletka. Duża większość jest w błogiej nieświadomości ile kilometrów handlarz zgubił z przebiegu. :down:
zdrówka
Otóż to! Varadero to ciężka maszyna i przy hamowaniu koło tak się przykleja do asfaltu, że jeżdżąc tysiące kilometrów nigdy nie odczułem braku ABS :)
Co do przebiegu to jestem pewien ponad 70 tys. które sam przejechałem tym moto, pozostaje pierwsze 40 tys., ale jakoś nigdy się tym nie przejmowałem bo moto z wierzchu i "w środku" wygląda tak, że przebieg raczej jest realny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”