Moto GP BRNO - 19.08.2007

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#31 Post autor: Dukii »

Pretor pisze:hehe to zróbmy coś bardziej przejrzystego.
Kto jak ma czas:

1. Dukii - sobota-niedziela
2. Gizmo czwartek - niedziela ????
3. Giemziorek czwartek - niedziela ????
4. MarekM ????
5. Memo ????
6. Konrad środa-niedziela
7. Pretor środa-niedziela
8. Przemek ????

Nieźle:):)

Dukii weź urlop i jedź wczesniej !

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#32 Post autor: Konrad »

Wiem o którym miejscu mówisz. Tam jest dużo spokojniej tylko nie ma przyjemności typu, że ktoś pijany sprzętem po namiocie Ci przejedzie...... :twisted:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#33 Post autor: Dukii »

Konrad pisze:Wiem o którym miejscu mówisz. Tam jest dużo spokojniej tylko nie ma przyjemności typu, że ktoś pijany sprzętem po namiocie Ci przejedzie...... :twisted:
Jak się tam rozbijesz to obiecuje Ci że się upije i przejade Ci viaderkiem po namiocie... :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34 Post autor: Pretor »

ja też ja też ja też !!!!!!!

Czy są granice tzn czy ktoś sprawdza papiery ??? Kurcze moto jest na Pysię zarejestrowane i nie wiem czy nie trzeba notarialnego zezwolenia.:(:(
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#35 Post autor: Konrad »

Trzymam za słowo :D Poczekaj aż ja sie upiję, to dopiero będzie się działo :shock:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#36 Post autor: Dukii »

Pretor pisze:ja też ja też ja też !!!!!!!

Czy są granice tzn czy ktoś sprawdza papiery ??? Kurcze moto jest na Pysię zarejestrowane i nie wiem czy nie trzeba notarialnego zezwolenia.:(:(
Papiery sprawdzala policja przy wyjeździe z parkingu (żeby przypadkiem ktoś nie wyjechał nie swoim moto :) ). Ale nie mam pojęcia jakby się zapatrywali że papiery są na kogoś innego.... :?

@Konrad tylko zmień wcześniej tłumik :P :lol: :lol: plizzzz...... :lol: :wink:

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#37 Post autor: Konrad »

Minie nigdy nikt o papiery na motocykl nie pytał na granicach, tylko dowód, ewentualnie paszport, czasem prawo jazdy. Dawniej był problem z zielona kartą ale na Czechy czy Austrię jej nie poterzba. W razie co zmienimy kierunek podróży.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#38 Post autor: Przemek »

Dukii pisze:
Pretor pisze:hehe to zróbmy coś bardziej przejrzystego.
Kto jak ma czas:

1. Dukii - sobota-niedziela
2. Gizmo czwartek - niedziela ????
3. Giemziorek czwartek - niedziela ????
4. MarekM ????
5. Memo ????
6. Konrad środa-niedziela
7. Pretor środa-niedziela
8. Przemek ????

Nieźle:):)

Dukii weź urlop i jedź wczesniej !
Jak większość z Was piszę się na ten wyjazd na 99%. Niestety trudno przewidzieć czy szef mnie puści :evil: Łatwo powiedzieć "weź urlop".
Jeśli się uda to przychylam się do opcji Marka tzn. wyjazd w sobotę (albo nawet w piątek po pracy) a potem jeden lub dwa dni urlopu na Pragę, Wiedeń albo coś podobnego. :roll:

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#39 Post autor: Konrad »

Dukii ma rację, że jesli chodzi o Moto GP to Policja sprawdza papiery. Ja sie poświęcę i będę jechał jak zwykle z tyłu abyście nie ogłuchli.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#40 Post autor: Dukii »

Konrad pisze:Dukii ma rację, że jesli chodzi o Moto GP to Policja sprawdza papiery. Ja sie poświęcę i będę jechał jak zwykle z tyłu abyście nie ogłuchli.
@Pretor - wiec na motogp, Brno, przyda Ci się jakiś papier... poza parkingiem pamiętam że jeszcze często stoją w takiej jednej zatoczce jak się jedzie od strony Brna wyżej wspomnianą drogą..... kontrolują motocykle i generalnie starają się pilnować żeby nie szaleć :P :P :P :P :P

@Konrad - zlituj się nad ludźmi i zatkaj sobie tłumik :twisted: :twisted: :lol:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#41 Post autor: Przemek »

Pretor pisze:ja też ja też ja też !!!!!!!

Czy są granice tzn czy ktoś sprawdza papiery ??? Kurcze moto jest na Pysię zarejestrowane i nie wiem czy nie trzeba notarialnego zezwolenia.:(:(
Wystarczy zwykłe pisemne pełnomocnictwo na użytkowanie pojazdu. Sprawdź w PZM-cie - mieli kiedyś tam wzór takiego pełnomocnictwa. Ale z Czechami to nigdy nic nie wiadomo - potrafią czasami wymyśleć coś tak durnego że brak słów.

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#42 Post autor: Pretor »

Pytam bo na dziwne kraje wschodnie trzeba było notarialne upoważnienie i tłumaczenie na tamtejszy jazyk.

Kiedyś z Richim i Anią jechalismy samochodem z podarkami od VaraderocCluby na Ukrainę wspomagać pomarańczową rewolucję. Nie przekroczyliśmy granicy bo samochód był zarejestrowany na syna Ani:(

Głupio będzie jak mnie np. nie wypuszczą z Czech:):)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Aldek

#43 Post autor: Aldek »

Pretor, lepiej przygotuj upoważnienie z tłumaczeniem. Policja czeska jest upierd... Kidyś miałem okazję przekraczać granicę samochodem firmowym na czeskich numerach, miałem upoważnienie ale nie notarialne i nie chcieli mnie wpuścić do Polski więc lepiej się przygotować na tych matołków.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#44 Post autor: Dukii »

Aldek pisze:Pretor, lepiej przygotuj upoważnienie z tłumaczeniem. Policja czeska jest upierd... Kidyś miałem okazję przekraczać granicę samochodem firmowym na czeskich numerach, miałem upoważnienie ale nie notarialne i nie chcieli mnie wpuścić do Polski więc lepiej się przygotować na tych matołków.
Aldek a Ty byś się pisał na wyjazd :roll: :roll:

Aldek

#45 Post autor: Aldek »

Bardzo chętnie. Śledze ten temat i podoba mi sie pomysł. Ale nie umawiam sie bo nie wiem czy czas mi pozwoli na wyjazd. Myślałem ostatnio o wypadzie w Alpy na kilka dni ale z czasem kiepsko u mnie. Można by połączyć te dwa wyjazdy. Określę się dopiero przed samym wyjazdem. Nie mówię nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”