Powitanie
-
Mario1972
- Dzień dobry jestem tu nowy.
- Posty: 3
- Rejestracja: czw maja 14, 2026 11:20 am
- Imię: MARIUSZ
- Marka motocykla: Honda
- Model: Varadero 125
- Rocznik: 2011
Re: Powitanie
A tak jeszcze jedna fotka z koleżanką Xd
- Załączniki
-
- Varadero i WSK xd.jpeg (1.79 MiB) Przejrzano 261 razy
