Co dla dziewczynki?

Wiadomość
Autor
MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#46 Post autor: MarekM »

Przemek pisze:Kawasaki Kle 500 - ładne moto ale siodło ma wyżej niż Viadro. Niemniej jednak Kawa zostaje wpisana na listę do rozpatrzenia :)
Różnica wynosi co prawda zaledwie 12 mm, ale jak by nie patrzeć siodło KLE 500 jest wyższe. Z drugiej strony, pewnie jest węższe, więc wcale nie musi być tak źle. Cena jest natomiast, moim zdaniem, bardzo kusząca.
Bajka pisze:O to już odpada choć sprzęt fajny. Mam 170 cm i jak siadam na viaderku to paluszkami ledwo, ledwo :P Dziś przymierzyłam się do Hondy CBF 1000, jak ulał na mój wzrost tylko ta para mnie przeraża. Może CBF 500, czy lepiej Transalp? Co sądzicie?
1000 cm w pierwszym motocyklu ? IMHO to nie jest dobry pomysł. Sądzę, że Transalp będzie bardziej odpowiedni, szczególnie jako partner dla Viadra.

Bajka

#47 Post autor: Bajka »

Ponieważ prawko już mam :!: :!: :!: A co tam znów się pochwalę :P to szukam Transalpa 650 i nic ciekawego nie widać. Gdybyście jakiegoś ładnego namierzyli to poproszę o sygnał.
P.S.
Oczywiście bordowy preferowany najbardziej :oops: :wink:

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#48 Post autor: Corab »

nie wiem dlaczego koledzy tak skromnie, ja dla ciebie wybrałem
http://www.liberator.pl/my2007.htm VRSC model

a jak transalpa to tu można zajrzeć http://mobile.de/SIDyYh1eiiCbeDZlYxrAAG ... =GN&top=61&
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Bajka

#49 Post autor: Bajka »

To dałeś czadu po całości :lol: , tylko jak ja Was na Harley'u dogonię. Jak widzę takie ślicznotki to wydaje mi się, że głównie można się na nich pokazywać na paradach bo inaczej profanacja :wink: .
Ja jeśli chodzi o transalpa to piękny tylko daleko, daleko..... choć są goście co się sprowadzaniem zajmują. Pomyślę. Dziękuję. :D

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#50 Post autor: Zimny »

Transalp potwierdzam ok maszynka :lol: :lol: :lol:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#51 Post autor: Dukii »

Bajka pisze:To dałeś czadu po całości :lol: , tylko jak ja Was na Harley'u dogonię. Jak widzę takie ślicznotki to wydaje mi się, że głównie można się na nich pokazywać na paradach bo inaczej profanacja :wink: .
Ja jeśli chodzi o transalpa to piękny tylko daleko, daleko..... choć są goście co się sprowadzaniem zajmują. Pomyślę. Dziękuję. :D

coś znajdziemy dla Ciebie!!!! Chłopaki.. ogłaszam poszukiwania Trampka dla Bajki :lol: :lol:

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#52 Post autor: MarekM »

Dukii pisze: Chłopaki.. ogłaszam poszukiwania Trampka dla Bajki :lol: :lol:
Chętnie poszukamy. Gorzej będzie jak ogłosisz zrzutę. :lol: :oops: :lol:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#53 Post autor: Dukii »

MarekM pisze:
Dukii pisze: Chłopaki.. ogłaszam poszukiwania Trampka dla Bajki :lol: :lol:
Chętnie poszukamy. Gorzej będzie jak ogłosisz zrzutę. :lol: :oops: :lol:
nie tym razem :wink: :oops: wybacz Bajka :(

Bajka

#54 Post autor: Bajka »

Wdzięczność moja nie zna granic :oops: Finansowo Wam odpuszczę :P , najpierw wykorzystam drugą połówkę :wink: przecież też po to się ją ma :lol:

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#55 Post autor: Corab »

Bajka do jakiej kwoty mamy szukac?
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Bajka

#56 Post autor: Bajka »

Co tam kasa, przecież najważniejszy jest kolor :lol: :lol: :lol:
A tak poważnie to myślę o kwocie 12-15 tys. co daje jakiś rocznik między 2001, a 2004 w zależności od wyposażenia dodatkowego.
No i ryski, zadrapania, nawet małe wgniecenia to dla dziewczynki katastrofa straszna :shock: Bo oczywiście zakładam, że sama ich nie zrobię :wink:
Cała zima przede mną.
P.S.
Jak byliśmy na przeglądzie to szef salonu mówił, że już tego motorku nie będą robić. Nie wiem czy to ma znaczenie, będą tanieć czy nabiorą wartości, jak tam z częściami :?: :?:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#57 Post autor: Dukii »

Bajka, a co powiesz na yamahe tdm?

Wczoraj widziałem dziewczynę na tdm-ce i bardzo ładnie się prezentowała.... :wink: :lol: wiec?? zastanów się :lol: :wink:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#58 Post autor: smutek »

Dukii pisze:Bajka, a co powiesz na yamahe tdm?

Wczoraj widziałem dziewczynę na tdm-ce i bardzo ładnie się prezentowała.... :wink: :lol: wiec?? zastanów się :lol: :wink:
bardzo fajny moto ... nawet pokusiłbym się, że lepszy od trampka :twisted:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#59 Post autor: Dukii »

trampek bardziej terenowy jest... no i silnik mniejszy... bo w starszych jest 600 a nowszych 650 pojemność... tdm ma 850 i 990... wiec to prawie jak viadro i kwestia zastanoweinia czy na początek dla Bajki odpowiedni moto....

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#60 Post autor: smutek »

ale waga i parametry zbliżone a ,że silnik mocniejszy.......przynajmniej za nami nadąży :D :twisted: :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”