(S) Obniżone siedzenie do Hondy Varadero 1000XL wersja SD02

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna części do motocykli a także akcesoriów np. kufry,torby itp...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
stoldar
Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 23, 2013 1:25 pm
Imię: stoldar
Marka motocykla: Honda Africa Twin
Model: CRF 1000D
Rocznik: 2017
Lokalizacja:

(S) Obniżone siedzenie do Hondy Varadero 1000XL wersja SD02

#1 Post autor: stoldar »

Do sprzedania mam siedzenie, które dokupiłem jako dodatkowe do mojej poprzedniej HONDY VARADERO 1000XL w wersji SD02. Siedzenie "uratowało mnie" parę razy, bo przy wzroście 176cm trzeba uważać, gdzie i na czym będziemy się zatrzymywać. Siedzenie obniża o ok. 2-3 cm wysokość siedziska w stosunku do oryginału i było lekko pocienione z szerokości, aby nie rozstawiać zbyt szeroko nóg przy zatrzymaniu, co dawało kolejny plus tego rozwiązania. To wszystko sprawiało spory komfort dla średniej wysokości motocyklisty, do jakiego chyba się zaliczam :-) Tylna część została również lepiej wyprofilowana tak, aby pasażer nie zsuwał się na kierującego, jak to było w oryginale. Sprzedałem moją poprzednią Hondę z oryginalnym siedzeniem. Siedzisko, które sprzedaje niestety nie pasuje do mojej nowej SD03 (mocowania są w innym miejscu).

Może ktoś chciałby się zamienić na siedzisko do SD03 lub sprzedać ( może być do przeróbki, lekko uszkodzone poszycie, z konstrukcją w stanie b.dobrym) . Chętnie kupię/zamienię.

A tu pełne ogłoszenie o sprzedaży :
http://allegro.pl/show_item.php?item=5457206904

Awatar użytkownika
stoldar
Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 23, 2013 1:25 pm
Imię: stoldar
Marka motocykla: Honda Africa Twin
Model: CRF 1000D
Rocznik: 2017
Lokalizacja:

Re: (S) Obniżone siedzenie do Hondy Varadero 1000XL wersja S

#2 Post autor: stoldar »

Siedzenie sprzedane.

Kupię siedzenie do SD03 - do modelu VARADERO 1000 xl od 2011 roku.
Jeśli ktoś sprzedaję to poproszę na info na PW.

Zablokowany

Wróć do „Części i akcesoria”